"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Savage gear offroad boot

• marko87
  • marko87's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
marko87's Avatar 14 Lis 2020 08:36 #1 od marko87
E ovakoo.. Tražio sam po forumu temu vezanu za obuću adekvatnu za nas koji skakućemo po razno raznim stijenama ali nisam uspio ništa naći, ako postoji nadam se da se nećete ljutiti što sam otvorio novu temu.

Već sam par mjeseci u potrazi za kakvim solidnim gojzericama ili dubokim tenisicama koje će trpiti oštre stijene a u drugu ruku biti udobne jer sam na to alergičan, ako mi obuća nije udobna leđa me krenu boliti u roku od sat vremena ako stojim.

Gledao sam neke modele Salomonki ali uz to što su papreno skupe našao sam par recenzija na YT gdje kažu da su im baš one na stijenama izdržale max 2-3mj. A volio bi uzet nešto što će me poslužiti malo duže. Trenutno nosim Skechersice koje me služe već godinu dana a platio sam ih 350kn al sad želim nešto dublje da malo zaštitim zglobove.

Sada su mi upale u oko ove savage gear pa me zanima jel ih ima tko možda da kaže misljenje iz prve ruke. A otvoren sam i za druge prijedloge.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 14 Lis 2020 14:10 #2 od Vargo
Replied by Vargo on topic Savage gear offroad boot
Ja sam ti bivši šumar i iz mog iskustva ti mogu samo reći: obuća je najvažniji dio terenske opreme. I na tome ne treba štediti. Ove SG ne izgledaju loše, ali ako ćeš ići na gojzerice, pogledaj si i Alpinu, La Sportiva, Garmont?

Ja sam oduvijek vjeran La Sportivi, ali to je zato jer imam težinu kao nosorog, pa mi i treba dobar džon. Ove godine sam spržio ovakve niske:

www.iglusport.hr/katalog/80SP%2017W/TX-4

Super cipela, NIJE vodonepropusna, ali je lagana i super je za pentranje. Spržio sam ih (još ih nosim) zato jer sam barem 2x tjedno bio na stijenama. Gojzerice su ti za zimsku sezonu (a ako si to planirao, isprike na blebetanju) i bit će ti vruće u njima ljeti.

Molimo prijavite se

• marko87
  • marko87's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
marko87's Avatar 14 Lis 2020 14:17 #3 od marko87
Replied by marko87 on topic Savage gear offroad boot
Auuu ove La sportiva totalno nelose izgledaju.

Eee da i to sam zaboravio napomenuti da nebi htio baš da se noge skuhaju preko ljeta. Znam da je teško nać da je za sve uvjete al volio bi da ih mogu i ljeti koristit.

Hvala ti puno na savjetima, puno znači kad netko ovako lijepo objasni.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se