"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trgovine ribolovnom opremom

• dundo
  • dundo's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
dundo's Avatar 15 Svi 2015 17:18 #1 od dundo
Evo otvaram novu temu, koja će vjerujem, mnogim biti zanimljiva. Mi dolje, južno od Splita, smo ograničeni što se toga tiče. Izbor nula, cijene paprene, a ono što tražim obično nema ili "doći će za par dana". Ja osobno, vezano uz posao, idem u Zagreb par puta godišnje, pa onda skoknem do "Fishermana" i "Škorpiona" i kupim što mi treba, ali uvijek se nešto zaboravi ili treba tek kad se vratiš doma. Želio bi da ovdje članovi Ludog Mora pišu o trgovinama u kojim oni kupuju, o akcijama, sniženjima, o ugodnim i neugodnim iskustvima.
Prije nekog vremena sam pročitao da se u Zagrebu otvara butiga "Spinka", koja se kako joj i samo ime kaže, bavi isključivo prodajom opreme i pribora za spinning. Ako je netko bio, volio bi da napiše dojmove, jer tražio sam ali nemaju još svoju internet stranicu. Kad pođem u Zagreb da znam isplati li se posjetiti ih.

Molimo prijavite se

Više...
orada277's Avatar 15 Svi 2015 17:23 #2 od orada277
Ja kad dođem u Split obićno kupujem u Pangea ribolovni pribor ima ti stranica.A kako sam ja iz opuzena kupujem u RIBOMATERIJAL LUBIN ja mislim da sam ti pomogao
:) :cheer: ;)

CATCH I RELEASE..CiR
Hvala: dundo

Molimo prijavite se

• dundo
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
dundo's Avatar 15 Svi 2015 17:45 #3 od dundo
Replied by dundo on topic Trgovine ribolovnom opremom
Orada277, hvala. Bio sam u "Pangee" u Splitu, u City centru. Trgovina je lijepo opremljena i popunjena, kupio sam neke sitnice. Skuplju opremu (štap, mašina i sl.) ne kupujem ako je nisam držao u ruci i provao je. Ne volim kupovati pouzećem i za npr. paketić worm udica od 30 kn, platiti isto toliko poštarine(ili čak i više). Zanima me da netko tko kupuje u određenoj trgovini napiše kad su neke akcije, popusti i sl.

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 16 Svi 2015 15:48 #4 od dalmatino
Spinka? :cheer: Odlično ime hehehe. Međutim, tu možda postoji sitni problemčić, koliko ljudi uopće spina? Koliko je spinning zastupljen u Hrvatskoj u odnosu na ostale discipline? Ja ga osobno volim i sigurno ću posjetiti Spinku, barem preko web-a, ali mišljenja sam da je u Hrvatskoj najbolje prodavati čobansku opremu. Spinning je ipak napredna tehnika, iskreno se nadam da će uspjeti! Lajk.

Imam dobra iskustva s Barkom u Splitu, Ante Commercom u Šibeniku, Škorpionom (iako ne odg. na mailove ako ih ne pošalješ 3-4) i web im je kaos, Magurom i Topfishingom. Sviđa mi se ova tema! Možemo razmjeniti iskustva s različitim ribomaterijalima, vrlo korisno. Bravo dundo!
Hvala: dundo

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 17 Svi 2015 02:07 - 17 Svi 2015 22:22 #5 od lignjolovac

dalmatino napisao: Spinka? :cheer: Odlično ime hehehe. Međutim, tu možda postoji sitni problemčić, koliko ljudi uopće spina? Koliko je spinning zastupljen u Hrvatskoj u odnosu na ostale discipline? Ja ga osobno volim i sigurno ću posjetiti Spinku, barem preko web-a, ali mišljenja sam da je u Hrvatskoj najbolje prodavati čobansku opremu. Spinning je ipak napredna tehnika, iskreno se nadam da će uspjeti! Lajk.

Imam dobra iskustva s Barkom u Splitu, Ante Commercom u Šibeniku, Škorpionom (iako ne odg. na mailove ako ih ne pošalješ 3-4) i web im je kaos, Magurom i Topfishingom. Sviđa mi se ova tema! Možemo razmjeniti iskustva s različitim ribomaterijalima, vrlo korisno. Bravo dundo!

Dalmatino slažem se u potpunosti sa tobom, po meni se ne isplati otvarati dućan sa opremom namijenjenom isključivo za spinning jer je to kod nas još nedovoljno razvijeno. Bolje bi bilo da je otvorio dućan sa svim alatom za ribolov, ali da obogati ponudu za spinning.

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Zadnja izmjena: 17 Svi 2015 22:22 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 17 Svi 2015 22:43 #6 od frkachu
Replied by frkachu on topic Trgovine ribolovnom opremom

lignjolovac napisao: Dalmatino slažem se u potpunosti sa tobom, po meni se ne isplati otvarati dućan sa opremom namijenjenom isključivo za spinning jer je to kod nas još nedovoljno razvijeno. Bolje bi bilo da je otvorio dućan sa svim alatom za ribolov, ali da obogati ponudu za spinning.

ja sam čuo da će jedan uskoro otvorit webshop samo za varaličare, što li je njemu tek na pameti :)

Molimo prijavite se

• dundo
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
dundo's Avatar 17 Svi 2015 23:04 - 18 Svi 2015 08:31 #7 od dundo
Replied by dundo on topic Trgovine ribolovnom opremom
Ne slažem se s vama. Da se radi samo o ribolovcima koji ribaju na moru, bila bi istina, ali gdje su kontinentalci koji ribaju na rijekama.Ili su šaranaši, ili varaličari. Kad sam zadnji put bio u Zagrebu, pričao sam malo sa jednim momkom što radi u BBS-u (Mario se zove), i rekao mi je da skoro pola prodanog pribora je vezano za varaličarenje. U Magura skoro sve.
Zadnja izmjena: 18 Svi 2015 08:31 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 18 Svi 2015 08:46 - 18 Svi 2015 08:47 #8 od zeusfaber

frkachu napisao: ja sam čuo da će jedan uskoro otvorit webshop samo za varaličare, što li je njemu tek na pameti :)

Ja se iskreno veselim :cheer:

dalmatino napisao: Spinka?

Lajkam ime :)

Biti ću iskren, spinning zna biti dosadan za popizdit ali kad se jednom navučeš na varalice povratka nema :lol: Što više ponude, ljudi koji se razumiju u spinning i trgovina s kvalitetnom opremom i nitko sretniji od mene (nas). Iz konkurencije su postižu bolji rezultati.

Što se tiče aktualnih trgovina blago sam razočaran. Kaskamo za trendovima, a ponuda je mršava i skupa. Čast iznimkama.
Zadnja izmjena: 18 Svi 2015 08:47 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Bambus's Avatar 18 Svi 2015 10:47 #9 od Bambus
Replied by Bambus on topic Trgovine ribolovnom opremom
frkachu to ti otvaraš webshop? :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 20 Svi 2015 11:38 #10 od frkachu

Bambus napisao: frkachu to ti otvaraš webshop? :cheer:

a bit će nešto, samo da se probijem kroz sito i rešeto birokracije ;)

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 21 Svi 2015 14:32 - 21 Svi 2015 14:37 #11 od zeusfaber

frkachu napisao:

Prva liga! Baš mi je drago :) Birokraciju ćeš riješiti i onda počinju slatke brige! Oćeš nam otkriti ime webshopa? :) Rado ćemo ti biti beta testeri :cheer:
Zadnja izmjena: 21 Svi 2015 14:37 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 21 Svi 2015 15:37 - 21 Svi 2015 15:39 #12 od frkachu

ZeusFaber napisao:

frkachu napisao:

Prva liga! Baš mi je drago :) Birokraciju ćeš riješiti i onda počinju slatke brige! Oćeš nam otkriti ime webshopa? :) Rado ćemo ti biti beta testeri :cheer:

uskoro, čim doguramo do testne faze, a ime je dvosmisleno, naročito ako ga sretne netko tko nije ribolovac ;)
Zadnja izmjena: 21 Svi 2015 15:39 od frkachu.

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 23 Svi 2015 20:25 #13 od Jadran
Replied by Jadran on topic Trgovine ribolovnom opremom
Sad si nas zaintrigira :P

Molimo prijavite se

Više...
Pikabu's Avatar 23 Svi 2015 21:49 #14 od Pikabu
Replied by Pikabu on topic Trgovine ribolovnom opremom

frkachu napisao: uskoro, čim doguramo do testne faze, a ime je dvosmisleno, naročito ako ga sretne netko tko nije ribolovac ;)

Ajde barem ime nije valjda tajna... i mene zanima.

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 24 Svi 2015 22:30 #15 od frkachu
uskoro stiže svijet varalica za sve ludomorce i blesokopnene ribolovce ;)
Hvala: dalmatino

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 24 Svi 2015 22:54 #16 od lignjolovac
Nadam se i koja skosavica B)

– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 25 Svi 2015 00:48 - 25 Svi 2015 00:48 #17 od dalmatino

frkachu napisao: uskoro stiže svijet varalica za sve ludomorce i blesokopnene ribolovce ;)

Svijet Varalica??? :lol: Vrhunski! Svaka čast!

Jedva čekam vidit facu onog koji ne zna da se radi o ribolovu. Odlično ime frkachu ;)
Zadnja izmjena: 25 Svi 2015 00:48 od dalmatino.

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 25 Svi 2015 11:29 #18 od frkachu

lignjolovac napisao: Nadam se i koja skosavica B)

pa i skosavice su varalice :)
Hvala: lignjolovac

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 25 Svi 2015 20:58 #19 od lignjolovac
Znam,ali mislio sam da se orijentiraš samo ribama :)

Molimo prijavite se

Više...
marioadria's Avatar 26 Svi 2015 14:13 #20 od marioadria
Svijet varalica :cheer:

Fora ;)

Molimo prijavite se