"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trgovine ribolovnom opremom

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 29 Ožu 2018 14:20 #41 od B_
Replied by B_ on topic Trgovine ribolovnom opremom

Ahab napisao: Još jedna velika pohvala za trgovinu Svijetvaralica.eu
U petak upućen mail s par pitanja o silikoncima koje bi koristio za ultralight spin, te s kakvim jig udicama bi ih mogao montirati, način montaže... i još nekoliko početničkih pitanja.
U PETAK POPODNE dobio iscrpan odgovor, s dosta odličnih savjeta, prijedloga za kupovinu i još mi Frkachu kaže kako će mi bez problema namontirati par komada da vidim kako se to radi.
Naručio nekoliko silikonaca, udica, kopči, flourocarbon..
Jučer (utorak) dobio obavijest da je roba stigla. Danas pridigao paket i osim naručenih stvari dobio i par poklona.
Onaj od koga očekuješ najbolje teško te može ugodno iznenaditi. HVALA PUNO! Vi ste to uspjeli!
Apsolutna preporuka trgovine Svijet Varalica. Ovo mi je možda 3-4 narudžba i ne da je ocijena 5/5 nego 10/5.
Jedino bi mogli razmisliti o promjeni dostavljača. Ovi u pošti nisu normalni.

Kopiraj odgovor o silikoncima i šalji :)

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 29 Ožu 2018 17:55 #42 od Ahab
Replied by Ahab on topic Trgovine ribolovnom opremom
Ako autor dozvoli.

smoto

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 29 Ožu 2018 19:55 - 29 Ožu 2018 19:57 #43 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Trgovine ribolovnom opremom

Ahab napisao: Još jedna velika pohvala za trgovinu Svijetvaralica.eu
Jedino bi mogli razmisliti o promjeni dostavljača. Ovi u pošti nisu normalni.

Sa svim ovim se slazem. Odlican shop, ali dostavu placam i kad iznos predje 200kn. Barem onih jeb...nih 5kn..bude nekad i vise...ne kuzim zasto. GLS majka...barem na mom podrucju. Sko je dostava besplatna onda i bude tako a ne kao kod ovog smeca. Brza i bolja dostava, ljubaznije osoblje,nazovu te prije isporuke pa ako nisi na adresi donese gdje hoces...svaka preporuka.
I jos jednom preporuka za svijet varalica.
Zadnja izmjena: 29 Ožu 2018 19:57 od dxdandy.

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 29 Ožu 2018 20:39 #44 od Ahab
Replied by Ahab on topic Trgovine ribolovnom opremom
Tih 5, 10, 15 kuna (nikad ne znaš koliko će ti naplatiti, nikakve logike nema) je još najmanji problem. Poštar nikad ni ne pokuša dostaviti paket nego ostavi onu ceduljicu, ponekad i izvan sandučića, pa ako je nađeš onda s njom na poštu. Tamo deset šaltera a jedan radi. Čekam red 45 minuta i onda mi baba za šalterom kaže da diđem sutra jer poštar prvo mora razdužiti pošiljku (koju nikad nije ni uzeo u ruke). Sutra opet po sata čekanja u redu i kad dođem na red baba 10 minuta traži paket, pa provjerava osobnu, pa potpiši ovo, pa plati toliko, pa opet potpiši. Ko da preuzimam nuklearnu bombu.

Uz strašno puno posla i dvoje male djece, slobodno vrijeme je resurs kojeg najmanje imam. Rađe ću platiti 20-30kn dostave nego izgubiti pola dana i platiti malo manje.
Žalosno je kako ta Hrvatska Pošta danas posluje. Nakon osamostaljenja imali su sve. Telefoniju, mobitele, infrastrukturu, poslovne prostore... i sve su prodali ili uništili. Umjesto da budu najjača firma u državi oni su najveća sramota.

smoto
Hvala: zoki1, Ceco, Dizajn

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 20 Ožu 2019 13:57 - 22 Ožu 2019 07:49 #45 od Dizajn
Replied by Dizajn on topic Trgovine ribolovnom opremom
Napomena svima iz Splita i okoline, Barka dana 21.3. slavi rodjendan i daje 21% popusta.
Njihove cijene su jako dobre i bez popusta, tako da ako planirate kupiti kakav skuplji komad opreme jako se isplati.
Zadnja izmjena: 22 Ožu 2019 07:49 od Dizajn.

Molimo prijavite se