"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Polarizacijske naocale za ribolov

• AlenP
  • AlenP's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
AlenP's Avatar 30 Lip 2015 12:54 #1 od AlenP
Vidim da se diskutira o njima u nekim temama pa da to ujedinimo ovdje. Dakle, polarizacijske naocale, vaša iskustva, prednosti, preporuke i mane (ako ih ima) :)

Htio bi ih nabaviti pa ako imate prijedlog koje polarizacijske naocale uzeti to bi bilo super. Hvala :)
Hvala: Jadran

Molimo prijavite se

Više...
Pikabu's Avatar 30 Lip 2015 15:30 #2 od Pikabu
Vidim da se dosta priča o tim polarizacisjkim naočalama, pa sam krenuo gledati na ebay i skoro naručio jedne... e onda frend veli, pa većina novih sunčanih naočala ti je polarizirana, i tako probam ja svoje, on mi da neku display karticu s onim digitalnim slovima, okrene za 90 stupnjeva i ne vidi se ništa.

Tako da imam polarizirajuće naočale :)
Hvala: Jadran

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 30 Lip 2015 17:45 #3 od Jadran

Pikabu napisao: Vidim da se dosta priča o tim polarizacisjkim naočalama, pa sam krenuo gledati na ebay i skoro naručio jedne... e onda frend veli, pa većina novih sunčanih naočala ti je polarizirana, i tako probam ja svoje, on mi da neku display karticu s onim digitalnim slovima, okrene za 90 stupnjeva i ne vidi se ništa.

Tako da imam polarizirajuće naočale :)

Hahahaha :cheer: zar nije riječ o nekoj "specijalnoj" polarizaciji za more ili? :lol:

Molimo prijavite se

• losos
  • losos's Avatar
  • Korisnik
  • Korisnik
  • da bi uvatio ribu moras imati mokre gaće!
Više...
losos's Avatar 01 Srp 2015 17:15 #4 od losos
Evo sto ja koristim , jako dobra stvarcica. Stvarno ih je gust imati na glavi ne samo za more vec i opcenito, kome ih dam da ih proba moram se svadjat sa njim da ih vrati :D

link

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 03 Srp 2015 10:18 #5 od zeusfaber
odlično izgledaju. sviđa mi se ova "gumica" iznutra, moraju biti ugodne za nositi plus štiti od ulaska nepotrebne svjetlosti kad je sunce u zenitu :cheer:

cijena oko 1000kn?

Molimo prijavite se

• losos
  • losos's Avatar
  • Korisnik
  • Korisnik
  • da bi uvatio ribu moras imati mokre gaće!
Više...
losos's Avatar 03 Srp 2015 12:42 #6 od losos

zeusfaber napisao: odlično izgledaju. sviđa mi se ova "gumica" iznutra, moraju biti ugodne za nositi plus štiti od ulaska nepotrebne svjetlosti kad je sunce u zenitu :cheer:

cijena oko 1000kn?

da kod nas ima je oko 1000 kn, s nekim popustom moze i ispod, u american shopu kupljeno ( ali ne bi preporucio tu trgovinu zbog lose usluge). Bolje narucit iz vani Usa ili Danske bolji je customer support. Mislim da bi izasle i jeftinije. gumica ti je dodatak za bicikliste, motoriste kad jaki vitar dere u lice pa to apsorbira...

Molimo prijavite se