"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Podmetac, jamka, meredov ili ti sak? Gdje?

• dxdandy
  • dxdandy's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
dxdandy's Avatar 21 Kol 2016 19:34 - 22 Kol 2016 11:41 #1 od dxdandy
Pozdrav,

trebao bih neki podmetac ali slabo nesto nalazim na netu da narucim. Htio bih neki koji ima plasticnu mrezicu ili neki slican materijal jer na sadasnji mi se pletu varke kada vadim ribu u tri pm pa se vise mucim sa otpeljavanjem vec sa samom ribom. Mreza je pletena od debelog konca sa ocicama od cca 2cm.
Znaci treba mi neki bolji tj. neki koji pravi manje probleme sa varkama tj. ne petljaju se u njega a i samim tim ako je plasticni ili gumeni ne smrdi toliko na ribu.
Recimo da mi treba i drska za njega i bilo bi dobro da je ona barem 2,25m-3,00m duzine.

Molim Vas za preporuku ? Hvala i LP !
Zadnja izmjena: 22 Kol 2016 11:41 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Više...
dalmatino's Avatar 22 Kol 2016 11:44 #3 od dalmatino
Zato volim kuku. Svojevremeno sam imao neku jamku iz Lidl-a. Ajme meni ne daj Bože da ti upadne varalica unutra. Jednokratna upotreba.

Molimo prijavite se