"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Par početničkih pitanja

Par početničkih pitanja 06 Svi 2016 13:03 #7452

• Torx
  • Torx's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 1
Pozdrav svima!

moze par savjeta oko odabira stapa i role za panulu, negdi srednjeg cjenovnog ranga, inace sam do sad koristia stap za spin i rolu shimano catana, i bilo mi je ok za manje luceve i trupove do 2-3kg, pa i cak manje felune. Ali sad se mislim malo pojacat opremu pa ako ko ima koji savjet sta i kako bia bi zahvalan :)
Zadnja izmjena: : 07 Svi 2016 23:03 od zeusfaber.
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Par početničkih pitanja 07 Svi 2016 23:07 #7463

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
  • Zahvala primljena: 1453
Imaš tri opcije. Trolling štap, jig štap ili jači spin štap. Na tvom mjestu ja bi išao na jig štap. Razloga za to je dosta. S jig štapom možeš panulati, loviti na bulentin i naravno jigati :)

Kraći je od spin štapa i samim tim bolji za panulu, iznimno savitljiv i multikoristan.
Zadnja izmjena: : 07 Svi 2016 23:13 od zeusfaber.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Torx

Par početničkih pitanja 08 Svi 2016 12:39 #7475

• dalmatino
  • dalmatino's Avatar
  • Majstor foruma
  • Zahvala primljena: 50
Slažem se za jig štap. Odlična alternativa za panulu. Odličan za srednju panulu na ribe do 4-5kg, prvenstveno plave predatore, palamide, luce, lice, strijelke i slično, ali isto tako fenomenalan za tešku panulu s olovom čuvarom na većim dubinama. Svakako bi išao na tu varijantu.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Torx

Par početničkih pitanja 09 Svi 2016 10:24 #7492

• Torx
  • Torx's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 1
Hvala ljudi!

E sad me samo zanima posto mi je jig oprema teza nepoznanica, imate li koji stap za preporucit?