"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Par početničkih pitanja

• Torx
  • Torx's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Torx's Avatar 06 Svi 2016 13:03 - 07 Svi 2016 23:03 #1 od Torx
Pozdrav svima!

moze par savjeta oko odabira stapa i role za panulu, negdi srednjeg cjenovnog ranga, inace sam do sad koristia stap za spin i rolu shimano catana, i bilo mi je ok za manje luceve i trupove do 2-3kg, pa i cak manje felune. Ali sad se mislim malo pojacat opremu pa ako ko ima koji savjet sta i kako bia bi zahvalan :)
Zadnja izmjena: 07 Svi 2016 23:03 od zeusfaber.
Više...
zeusfaber's Avatar 07 Svi 2016 23:07 - 07 Svi 2016 23:13 #2 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Par početničkih pitanja
Imaš tri opcije. Trolling štap, jig štap ili jači spin štap. Na tvom mjestu ja bi išao na jig štap. Razloga za to je dosta. S jig štapom možeš panulati, loviti na bulentin i naravno jigati :)

Kraći je od spin štapa i samim tim bolji za panulu, iznimno savitljiv i multikoristan.
Zadnja izmjena: 07 Svi 2016 23:13 od zeusfaber.
Hvala: Torx
Više...
dalmatino's Avatar 08 Svi 2016 12:39 #3 od dalmatino
Replied by dalmatino on topic Par početničkih pitanja
Slažem se za jig štap. Odlična alternativa za panulu. Odličan za srednju panulu na ribe do 4-5kg, prvenstveno plave predatore, palamide, luce, lice, strijelke i slično, ali isto tako fenomenalan za tešku panulu s olovom čuvarom na većim dubinama. Svakako bi išao na tu varijantu.
Hvala: Torx
  • Torx
  • Torx's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Torx's Avatar 09 Svi 2016 10:24 #4 od Torx
Replied by Torx on topic Par početničkih pitanja
Hvala ljudi!

E sad me samo zanima posto mi je jig oprema teza nepoznanica, imate li koji stap za preporucit?