"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Starfisher 670

Više...
Paragon's Avatar 10 Svi 2019 11:26 #1 od Paragon
Starfisher 670 was created by Paragon
Posto je ovaj podforum tanak sa postovima evo da ja svoj brodic pokazem i malo obogatim ovaj podforum.
U pitanju je Starfisher 670 sa motorom Volvo Penta TMD 22 (85ks)
Tezine 2150 kg
Tank goriva 100 lit
Tank vode 50 lit

Kabina za dostatna za dvoje ljudi,wc u kabini,sudoper,tus na krmi, klupice na krmi,inox skalica za u more u platformi,spirun,inox ograda,tenda,kaljuzna pumpa, samoprazneci otvori.Fishfinder,,solari,osvjetljenje.12v prikljucci,radio,zvucnici...

Par stvari koje mi fale trenutno : bazen za zivu jesku,kuhalo na plin, flapsovi eventualno,frizider 12v,nosac pomocnog motora,stol na krmi fiksni(ide za par dana).

Krma je dosta velika i pod krmom i u kabini ima jos mjesta za nakrcati ga a da se ne primjeti da ima svega i svacega u njemu tipa mogu par parangala vazda potezati sa sobom konopa isto sidro takoder .i ima mjesta za jos triput toliko staviti u njega.
Skladisni prostor ogroman za moje potrebe.
Sto se motora tice on je 1/1 .
Sve u svemu mislim da nisam falio za moje potrebe i ljeti i zimi vise nego komodan...

Par slikica
ibb.co/tJYTxnY
ibb.co/4VxQKYH
ibb.co/m8wZdwx
ibb.co/T8jXY6w
ibb.co/9NGfKBF
Hvala: B_, Igor, Ceco, Dizajn

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 14 Svi 2019 21:22 #2 od dzingo
Replied by dzingo on topic Starfisher 670
CroWolfang...pa još nisi ništa ugradio :lol: .
Inače odlična barka :like:
Koji fishfinder imaš?
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 20 Svi 2019 19:42 #3 od Paragon
Replied by Paragon on topic Starfisher 670
Znas li sta? tlaka mi je :cheer: :cheer: :cheer: idem na more kad god stignem i neda mi se trenutno zezat uopce oko icega jer sam kratak sa vremenom a zimi uglavnom bacim koper i idem na lignje te vucem pendulu hahah
mada pomalo doci ce sve na svoje
ali prvo propeler moram rijesiti pa cu onda dalje ici jer mi je on prioritet za dobit vecu brzinu.
to ce ici ove godine ja se nadam(posto kad je izvadim vani sam lud i mora cim prije nazad u more)

hvala !

Lowrance elite ti 5

Molimo prijavite se