"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Kuster 15

• oki270
  • oki270's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
oki270's Avatar 26 Velj 2016 08:36 #1 od oki270
Kuster 15 was created by oki270
Vidjam ove barke dosta cesto po okolici Zadra i razmisljam kupiti jednu takvu. Ako netko ima takvu barku, molio bih kakva su iskustva i dobre i lose strane iste?

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 26 Velj 2016 12:06 #2 od Jadran
Replied by Jadran on topic Kuster 15
To je Kuster 15?

Hvala: oki270

Molimo prijavite se

• oki270
  • oki270's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
oki270's Avatar 26 Velj 2016 13:41 #3 od oki270
Replied by oki270 on topic Kuster 15

Jadran napisao: To je Kuster 15?

Da :like:

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 26 Velj 2016 15:35 #4 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Kuster 15

oki270 napisao:

Jadran napisao: To je Kuster 15?

Da :like:

Baš je zgodan :like:

Molimo prijavite se

Više...
assimilator's Avatar 06 Sij 2018 11:46 #5 od assimilator
Replied by assimilator on topic Kuster 15
Kuster 15 .... brod kao brod je kvalitetne izrade, odlican za ribolov ali isto tako mogu rec da kuster bez 40tak+ konja motorom je trom brod...

Veoma vazno kod kustera je nikako kupiti kustera 15 bez konzole....
Prilikom upravljanja iza na motoru pri brzini dode do tkz. trzanja gdje covjek koji upravlja lako moze poletit u more....

Sta se mene tice kuster je odlicna brodica po bonaci i malo mora ... za ribolov kratki i po bonaci daljnji (tipa zaletit se 10tak milja lovit il bacit parangal )

Plusevi kustera su materijal izrade, koristan prostor za ribolov, brzina koju moze postici..
Minusi kustera po meni su cijena i nikako kuster bez konzole..
Kuster se zna cijeniti i do 10 000 eura... s motorom, ali takoder znam da se moze kupiti isti za 5500 eura... sta je ok....

Eto ukratko o Kusteru .... sta znam
Ukratko ako se naide na Kustera 15 s motorom za 5500 eura onda je bolja opcija nego neki drugi brod te kategorije

Ribolovac zna da je more opasno i da je oluja užasna, ali on nikada ne smatra da su te opasnosti dovoljan razlog da ostane doma...
🤘
Hvala: Gladiac

Molimo prijavite se