"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Re:Dubrovnik

Više...
Paragon's Avatar 30 Pro 2019 13:33 #41 od Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Re:Re:Dubrovnik
Ja sam skroz ispao iz igre za spin.
Prebacio sam se na LRF i Jigging u potpunosti.
Jednostavno nemam vremena za pošteni spin odraditi uopće.
Posao,kupanje pa na kupanje ponesem štapove za jigging i jiggam malo.
A LRF mogu sa svakog mulića i doslovno bilo gdje i bilo kada prakticirati i što mi je najbolje od svega skoro uvijek bude zabavno bude stvarno svega na LRF od oradi,malih kijerni,streli,širuna,ušata....
Tijekom ljeta uvijek uhvatim cca 1h za LRF i štap je uvijek u autu.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 30 Pro 2019 14:06 #42 od marko87
Replied by marko87 on topic Re:Re:Re:Dubrovnik
A znam Ceco, već sam bio sklopio narudžbu i pogledam onda izračun dostave i kad sam vidio 22 eura odustao.

A kod mene slična situacija, u zadnje vrijeme forsiram samo jigging ali volio bi se opremiti malo varalicama da mogu pokušati razne tehnike ako ne ide nista na jigg.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 30 Pro 2019 16:07 #43 od bzing
Replied by bzing on topic Re:Re:Re:Dubrovnik
Evo žestoko dobar izbor varalica sa navedenom besplatnom dostavom (nisam provjerio ali hoću).
Ovdje su svi noviteti i najveći izbor svih jakih igrača u industriji a posebno obratiti pozpr na Little Jack jer je u zadnje vrijeme počesto u igri za strijelke.
Otiđite na "Brands" pa vidite koja ekipa proizvođača se vrti.Ako sam dobro upratio, imaju UK stock pa bi trebalo biti dostupno u EU (do Brexita?).
lure-japan.com/
Hvala: Ceco, Sepo92, Južni

Molimo prijavite se

Više...
Južni's Avatar 30 Pro 2019 17:12 #44 od Južni
Replied by Južni on topic Re:Re:Re:Dubrovnik
Od gusta vas čitat. Sve iskustva.
Danas u Monda sam vidio popera, čak mi se čini da je bilo bjelog, ali nisam siguran, a plavog ima.

Molimo prijavite se