"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Južni Pašman

• Hearty
  • Hearty's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Hearty's Avatar 10 Velj 2020 10:56 #1 od Hearty
Južni Pašman was created by Hearty
Pozz !
Situacija je ovakva. Svako ljeto sam u Tkonu na Pašmanu . Naime svake godine ista priča, ništa osim brancina do pola kg i to na srdelu, varalica ništa. Plave ribe nikad, nešto veće također nikad nisam ulovio niti sam vidio/čuo da je netko dobio išta veće. Je li do toga što je ljeto ili ima drugih razloga (inače mjesto nije baš preposječeno da bi imalo takvih problema, a gavuna po plažama koliko hoćeš, a rauba nigdje) . Svake godine preronim jako puno terena uopće ne vidim nešta zanimljivo od ribe...

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 10 Velj 2020 14:40 #2 od frkachu
Replied by frkachu on topic Južni Pašman

Hearty napisao: Pozz !
Situacija je ovakva. Svako ljeto sam u Tkonu na Pašmanu . Naime svake godine ista priča, ništa osim brancina do pola kg i to na srdelu, varalica ništa. Plave ribe nikad, nešto veće također nikad nisam ulovio niti sam vidio/čuo da je netko dobio išta veće. Je li do toga što je ljeto ili ima drugih razloga (inače mjesto nije baš preposječeno da bi imalo takvih problema, a gavuna po plažama koliko hoćeš, a rauba nigdje) . Svake godine preronim jako puno terena uopće ne vidim nešta zanimljivo od ribe...

prebaci se na drugu stranu otoka, vanjsku, i tamo ćeš naći sve što tražiš ;)

Molimo prijavite se

• Hearty
  • Hearty's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Hearty's Avatar 10 Velj 2020 19:05 #3 od Hearty
Replied by Hearty on topic Južni Pašman
Hvala na odgovoru. Ima jedan problem, auto mogu voziti tek za 2 godine ali nekako ćemo iskombinirati. možete li biti malo konkretniji jer ima npr. 5 putova koji iz Tkona vode na preku stranu. Kako odabrati tj. što gledati za odabir pozicije jer mogu danima hodati uz obalu i bacati dok ne nađem ribu. A čamcem dok bih došao dosta bi vremena izgubio (elan t401 yamaha9.9).

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 30 Srp 2020 00:53 #4 od susnjar
Replied by susnjar on topic Južni Pašman
Ja sam ovih dana u mjestu Pašman. Probao sam jedno jutro loviti orade na srdelu i dagnju, ali plitko je i sve sitne ribe oglođu.

Čim sam došao na pučinsku stranu otoka (apartmantsko naselje kraj Ždrelca) odmah se vidi razlika - veće dubine, gavuni bježe, iglice iskaču, akcija...u pola sata koliko sam imao dok mi se obitelj kupala ulovio sam jednog šaruna spinom sa stijena (wobbler imitacija srdele). A dalo bi se tu koješta uloviti na jigove...

Bio sam i u uvali Lanđin s pučinske strane (autom se jedva dođe po lošem makadamu), no nije bilo vremena za ribolov, nažalost. A isto izgleda obećavajuće.

Molimo prijavite se