"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

check Kluda, piscene, kraljevac, fumija

• losos
  • losos's Avatar Autor teme
  • Korisnik
  • Korisnik
  • da bi uvatio ribu moras imati mokre gaće!
Više...
losos's Avatar 26 Svi 2015 17:58 - 26 Svi 2015 17:59 #1 od losos

Evo ovako, mislim se ovih dana prebaciti sa svojim kajakom na jedan od ovih otocica, lov teski odmet sa kraja, ciljano na oradu - pagre - noc za fratre pa molim malo savjeta di da se iskrcam :)

Mogu kreniti sa ciova tu mi je najblize fumija i kraljevac, ili od vinisca prema kludi i piscenama... imajte na umu da triba doveslat do tamo :p
Zadnja izmjena: 26 Svi 2015 17:59 od losos.
Hvala: zeusfaber
Više...
zeusfaber's Avatar 26 Svi 2015 18:26 #2 od zeusfaber
wow :cheer: svaka čast!

nažalost nisam upoznat s terenom ali sam siguran da ima ekipe koja jest. kakav kajak imaš?

nadam se da ćeš nam napisati neki izvještaj za web? :P
  • losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 26 Svi 2015 18:36 - 26 Svi 2015 19:15 #3 od losos
sevylor yukon, mala zvir za nas koji nemamo barke :) a zeljni otoka
btw ima li forum podrsku za tapatalk?
Zadnja izmjena: 26 Svi 2015 19:15 od zeusfaber.
Više...
zeusfaber's Avatar 26 Svi 2015 19:50 #4 od zeusfaber

losos napisao: sevylor yukon, mala zvir za nas koji nemamo barke :) a zeljni otoka
btw ima li forum podrsku za tapatalk?

Ovaj?

Tapatalk online, upravo sam ga pustio. Koristiš ga inače?
Hvala: Bambus
Više...
zeusfaber's Avatar 26 Svi 2015 20:08 #5 od zeusfaber
...i radi :) evo prva poruka kroz aplikaciju ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 26 Svi 2015 20:13 - 26 Svi 2015 20:18 #6 od losos
Yep evo vracam kroz istu. Puno je jednostavnije kroz ovo. Pogotovo jer web ne prilagodjava automatski velicinu za mobilne aplikacije (to popravi - google stavlja takve stranice na dno pretrazivanja). Yep to je taj kajakus :)
Zadnja izmjena: 26 Svi 2015 20:18 od zeusfaber.
Više...
zeusfaber's Avatar 26 Svi 2015 20:17 - 26 Svi 2015 20:18 #7 od zeusfaber
Da, super stvar. Inače radim na mobilnoj verziji web-a (iako je i ovako relativno ok) ali forum je druga priča, a ovako imam osjećaj ko da se dopisivamo sms-om :) uglavnom, promovirati ću app da ga i drugi korisnici instaliraju. Hvala, otvorio si mi oči hehe :)

Činiš mi se pravi avanturist :) super kajak! Napušeš ga i pičiš?
Zadnja izmjena: 26 Svi 2015 20:18 od zeusfaber.
Više...
Posejdon79's Avatar 26 Svi 2015 20:32 #8 od Posejdon79
Super kajak wow! To će biti avantura...

Često ga koristiš za ove ekspedicije?
  • losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 26 Svi 2015 22:27 - 26 Svi 2015 23:08 #9 od losos
Oh koliko sam prosao ovih otocica...

Dobra stvar ima nosivost 250 kg, 20 kila tezak, napuse se za 10-ak min. 4 m dug :) nevoli jak vitar :eek::eek::eek: par puta me uhvatilo, bilo je zuljeva na rukama...
Zadnja izmjena: 26 Svi 2015 23:08 od zeusfaber.
Hvala: zeusfaber, Bambus
Više...
AlenP's Avatar 26 Svi 2015 23:07 #10 od AlenP
Mogu mislit koji je to gušt, sjest u kajak i zapalit na neki otočić lovit ribu. Neopisivo :)
Više...
zeusfaber's Avatar 26 Svi 2015 23:10 - 26 Svi 2015 23:11 #11 od zeusfaber

losos napisao: Oh koliko sam prosao ovih otocica...

Dobra stvar ima nosivost 250 kg, 20 kila tezak, napuse se za 10-ak min. 4 m dug :) nevoli jak vitar :eek::eek::eek: par puta me uhvatilo, bilo je zuljeva na rukama...

Ej,

da bi uvatio ribu moras imati mokre gaće!

:lol:

Mislim da bi Damir, labrax ili Pikabu mogli znati nešto više o ovim lokacijama? :) Reci mi što podrazumijevaš pod teškim odmetom? Heavy casting? Štapovi s kraja i ješku odneseš s kajakom?
Zadnja izmjena: 26 Svi 2015 23:11 od zeusfaber.
  • losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 26 Svi 2015 23:17 #12 od losos
evo malo iz prve ruke kako to izgleda

super je za spavanje ;)
  • losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 26 Svi 2015 23:20 #13 od losos
Teski odmet - olova jaca od 100g, deblji predvezi, 0,50 i sl, naravno stapovi vece gramaze, udice 2/0, 3/0 da mala ne moze zagristi... heavy casting- tu jos nisam otisao, i ovako trosim previse na ove svoje hirove :/
Više...
zeusfaber's Avatar 26 Svi 2015 23:35 #14 od zeusfaber
Savršeno! Imaš prijevoz, brod i krevet u jednom :cheer: Dno mu je od nekog dobrog materijala kad ga možeš ovako staviti na stijene? Heavy casting i Teški odmet su u biti vrlo slično samo što na heavy castingu u pravilu stavljaš živu ješku ili veliku ješku (u komadu) i voziš je brodom, a to bi ti mogao s kajakom :cheer: Jedino što se za heavy koriste baš jake toljage ali ne vidim zašto ne bi mogao/pokušao s opremom za teški odmet ;)
  • losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 26 Svi 2015 23:40 - 26 Svi 2015 23:40 #15 od losos

ZeusFaber napisao: Savršeno! Imaš prijevoz, brod i krevet u jednom :cheer: Dno mu je od nekog dobrog materijala kad ga možeš ovako staviti na stijene? Heavy casting i Teški odmet su u biti vrlo slično samo što na heavy castingu u pravilu stavljaš živu ješku ili veliku ješku (u komadu) i voziš je brodom, a to bi ti mogao s kajakom :cheer: Jedino što se za heavy koriste baš jake toljage ali ne vidim zašto ne bi mogao/pokušao s opremom za teški odmet ;)

ma jel ti ja licim na Marka Vidalisa :lol: :lol: trenutno uzivam u ovakvom nacinu ribolova, i zasad mi je to dovoljno, a godine donose svasta poslije ...

Je dno mu je ona tvrda guma, lomi jezince stine... nema straha da ce se probiti

btw, treba na forumu staviti podforum za ulove na dnevnoj razini... :silly:
Zadnja izmjena: 26 Svi 2015 23:40 od losos.
Više...
zeusfaber's Avatar 26 Svi 2015 23:48 #16 od zeusfaber

losos napisao:

ZeusFaber napisao: Savršeno! Imaš prijevoz, brod i krevet u jednom :cheer: Dno mu je od nekog dobrog materijala kad ga možeš ovako staviti na stijene? Heavy casting i Teški odmet su u biti vrlo slično samo što na heavy castingu u pravilu stavljaš živu ješku ili veliku ješku (u komadu) i voziš je brodom, a to bi ti mogao s kajakom :cheer: Jedino što se za heavy koriste baš jake toljage ali ne vidim zašto ne bi mogao/pokušao s opremom za teški odmet ;)

ma jel ti ja licim na Marka Vidalisa :lol: :lol: trenutno uzivam u ovakvom nacinu ribolova, i zasad mi je to dovoljno, a godine donose svasta poslije ...

Je dno mu je ona tvrda guma, lomi jezince stine... nema straha da ce se probiti

btw, treba na forumu staviti podforum za ulove na dnevnoj razini... :silly:

Čekaj, hoćeš reći da imaš ulove na dnevnoj razini? :lol: Zezam se. Trenutno imamo samo temu " Jel grize " i tu se tu i tamo netko pohvali, ali sviđa mi se ideja. Još uvijek nas nema puno ali drago mi je da si s nama ;) stiže ljeto, bit će ribe, bit će ekipe...
Više...
Pikabu's Avatar 27 Svi 2015 10:50 #17 od Pikabu
Ja na žalost nemam iskustva u srednjoj Dalmaciji. Ali vjerujem da tamo još ima "ribnjaka" :)
Više...
Bambus's Avatar 27 Svi 2015 13:22 #18 od Bambus
Damir će 100% znati :) Pozicija izgleda vrhunski, otočići, prolazi, trebalo bi biti ribe. Koje dubine očekuješ za teški odmet oko otočića?
  • losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 27 Svi 2015 13:24 - 27 Svi 2015 13:53 #19 od losos

Bambus napisao: Damir će 100% znati :) Pozicija izgleda vrhunski, otočići, prolazi, trebalo bi biti ribe. Koje dubine očekuješ za teški odmet oko otočića?

ima tamo svega, od 30 ak metara do plicina. ma ne sumnjam u pozicije, samo je pitanje hocu li pogoditi mikrolokaciju, najgore je kad prvi put ides...
Zadnja izmjena: 27 Svi 2015 13:53 od zeusfaber.
Više...
Posejdon79's Avatar 27 Svi 2015 14:38 #20 od Posejdon79

losos napisao:

Bambus napisao: Damir će 100% znati :) Pozicija izgleda vrhunski, otočići, prolazi, trebalo bi biti ribe. Koje dubine očekuješ za teški odmet oko otočića?

ima tamo svega, od 30 ak metara do plicina. ma ne sumnjam u pozicije, samo je pitanje hocu li pogoditi mikrolokaciju, najgore je kad prvi put ides...

naravno. ribolov u nepoznatom je nezgodan iako nosi puno iznenađenja. gle, ako ne pokušaš nikad nećeš saznati. mikrolokacija je najbitnija. ako nađeš brak, seku, dobar teren, sve je moguće! uz dobru ješku, dobro vrijeme i puno dobre volje, nema kraja :cheer: koliko dugo planiraš ostati? nadam se da će se u međuvremeno netko javiti s više informacija o otočićima...