"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Kluda, piscene, kraljevac, fumija

Više...
Posejdon79's Avatar 27 Svi 2015 21:52 #21 od Posejdon79
Samo mali update. Cijelo popodne surfam kajake, totalno mi se sviđa :cheer: Ovaj tvoj dođe oko 3000kn, malo više?

Molimo prijavite se

• losos
  • losos's Avatar Autor teme
  • Korisnik
  • Korisnik
  • da bi uvatio ribu moras imati mokre gaće!
Više...
losos's Avatar 27 Svi 2015 22:21 - 27 Svi 2015 22:55 #22 od losos

Posejdon79 napisao: Samo mali update. Cijelo popodne surfam kajake, totalno mi se sviđa :cheer: Ovaj tvoj dođe oko 3000kn, malo više?

ja sam ga platio prije dvije god oko 5000 s nekim jos popustom, + racunaj na dodatnu opremu, vesla itd oko 1000 kn potrositi... mislim da ih u Hr vise nema kupiti, samo u Slo ovakvih kao moj oko 500€. s tim da sam ja nedavno dobio novog jer sam ovog reklamirao :evil: :evil: :evil:

sutra ujutro otocic zaporinovac (broj 5 na karti), pa sta bude. ostajem do petka popodne... uf koliko bih opreme htio poniti ne stane u fapa, bit ce selektivno :(

da gledat cu i da napravim izvjestaj za ludo more, sa slicicama itd ... B)
Zadnja izmjena: 27 Svi 2015 22:55 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 27 Svi 2015 22:31 - 27 Svi 2015 22:52 #23 od losos

Ima dubine, otok je 20x100 m, mogli bi biti i jiganja... fratara, saraga, zubonja. Komarcu i ne ocekujem ali tko zna...
Zadnja izmjena: 27 Svi 2015 22:52 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 27 Svi 2015 22:53 #24 od zeusfaber
Fenomenalno! Veselimo se izvještaju! Koji je ovo app na slici s kartom otoka, dubine? :)

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 28 Svi 2015 00:42 #25 od lignjolovac
Losos stvarno odlična ideja,svaka ti čast. Očekujemo slike :)

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
Posejdon79's Avatar 28 Svi 2015 13:25 #26 od Posejdon79
Nadam se da si sigurno isplovio i da već grize u mirnoj zavjetrini otočića Zaporinovac, broj 5 :D

Molimo prijavite se

• losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 28 Svi 2015 13:30 #27 od losos
Hvala: zeusfaber, Pikabu

Molimo prijavite se

Više...
Posejdon79's Avatar 28 Svi 2015 13:34 #28 od Posejdon79
Pa mi imamo i live streaming s poste! Haha svaka čast :) stay tuned

Molimo prijavite se

Više...
Pikabu's Avatar 28 Svi 2015 14:56 #29 od Pikabu
To Losos :) Daj update kad stignes.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 28 Svi 2015 17:42 #30 od zeusfaber
Ima bit da je prezaposlen :)

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 29 Svi 2015 02:44 #31 od lignjolovac
Nadam se da nisam jedini koji jedva čeka izvještaj :)

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

• losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 29 Svi 2015 08:23 #32 od losos
Nisam se proslavio koliko ocekivah... ali zanimljivo . Opsezno kad dodem doma

Molimo prijavite se

Više...
sparidae's Avatar 29 Svi 2015 09:37 #33 od sparidae
bravo losos, pratim iz prikrajka :) super fotka. rogi!

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 29 Svi 2015 09:48 #34 od dalmatino
drago mi je vidit da Ludo More lovi ribu i uživo izvještava na forumu, bemti ko da sam ja tamo a ne u uredu ;) da budem sretan što imam posao ili nesretan što nisam na moru? :lol:

Molimo prijavite se

• losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 29 Svi 2015 12:31 - 29 Svi 2015 12:32 #35 od losos
Aj evo me kuchi ... kava trebala pod hitno!

Zeuse, ona aplikacija je navionics mediteran hd... odlicna stvarcica

- bem ti sunce napisa cili post ono stavilo samo ove tri rici....:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Zadnja izmjena: 29 Svi 2015 12:32 od losos.

Molimo prijavite se

• losos
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
losos's Avatar 29 Svi 2015 13:10 - 29 Svi 2015 17:30 #36 od losos
Daklem ajmo ispocetka, ocigledno tapatalk ime neki problemcim kod dugih postova.

Ispolovljavanje oko 1000 sa ciova prema otoku broj 5. :D
Neki njemacki me par gleda cudno, a ja njih jos cudnije jer se kupaju po ovome... sva oprema nakrcana, kajak napušen!

Ovi nasi ludi Vakule rekli bura, velim ja ajde super necu morati veslati, samo ce me otpuvati do otoka broj 5. kad ono jugo, jugo zapadnjak... stucalo im se sigurno, ali ajde malo misicne mase ne skodi pa upri rodjo..

Da bacimo koji selife :D :D . Target acquired!

Target engaged! sretno uplovio u ribicku luku

Provjera poste, gdje loviti, gdje izvuci ribu, gdje spavati, gdje pisati...

raspremanje artiljerije, crvi su najbitniji, odmah frisko more a za ostalo lako :)

pocinjemo s ovom srdeletinom, tamo stavljam krak od hobe i crve na treceg

Posto je otocic broj 5 dosta uzak stapovi mogu u kriz tako da gadjam i sjevernu i juznu stranu otoka, mislim da sam prvi put vidio da netko ovako koristi tripod ;)

I napokon ono za sto sam dosao,a to je uzivanje i sve 4 u zrak

Grize stalno nesto ali sve neka sitnarija, rekao bih male komarcice a i moguce usate, nikako zakaciti, mada sam i po tri udice stvlja, a potezi su jaki tako da sam tu bio pod upitnikom i polako se pita da li znam loviti ribu... pa je lipi skarpun, ali palo je i puno malih, ovoga ostavljam za brudet. pala i lipa salata ( hoba) od 2 kila u medjuvremenu, sa jakim stapom i upredenicom izletla je vani ko torpedo!

Kasnije pada noc i pripremam bolognesse od 6 m za avolo i igru s fratrima... grize ali sve mali 10 ak deka, kako kojeg uvatim tako vratim nazad, tu su i neizostavne spigete od ugora... no ima sam odlican dril na taj stap - zakacio se ugor od 2 ipol kg i jedno 10 minuta brat bratu borbe , uziva sam ko prase malo.. uspio sam ga izvuci na 0,20 krenu , i njega za brudet ostavljam

oko 10 uvecer pale dvi komarce na odmet, sta mi je cudno za njih , nisam ih navikao loviti po noci, bas ludo more.. do 2 ujutro se jos igrao s ribama, ali nista konkretno., mali fratri, ni s od sarga... otisa ubit malo oko do zore ....ponio kuci oko 5 -6 kila ribe jos toliko sam vratio nazad. Nije lose, ali ocekivao sam nesto drugo :unsure:

evo jutarnja jedna panoramska, jutro prekrasno ko iz bajke...

Pakiranje i pozdrav sa otokom broj 5. do sljedeceg puta

I zato ti more hvala!

Nadam se da ste uzivali, malo sam se potrudio koju slikicu vise zbog foruma, pa gustajte
Zadnja izmjena: 29 Svi 2015 17:30 od losos.

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 29 Svi 2015 15:12 #37 od dundo
Losos, svaka ti čast! Odlična reportaža sa predivnog ribolova .Iako si očekivao nešto drugo, ulov nije loš. Zapamti, more pamti sve tvoje vrijeme koje si njemu posvetio, i onda te nagradi nečim kapitalnim kad se najmanje nadaš.
Hvala: losos

Molimo prijavite se

Više...
Posejdon79's Avatar 29 Svi 2015 17:06 #38 od Posejdon79
Dundo, potpuno se slažem! Losos, pročitao sam i pogledao što bi se reklo u cugu!!! Legendo! Svaka čast! Fenomenalan izvještaj vrijedan naslovnice!

Molimo prijavite se

Više...
marioadria's Avatar 29 Svi 2015 17:08 #39 od marioadria
Mogu samo reći BRAVO!!! Stvarno super ;-)

Molimo prijavite se

Više...
sparidae's Avatar 29 Svi 2015 17:15 #40 od sparidae
Vidi se ko zna uživat. Reportaža za 5, volio bi da sam bio s tobom :)

Molimo prijavite se