"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Zadar - Gaženica

• oki270
  • oki270's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
oki270's Avatar 02 Velj 2016 19:52 #1 od oki270
Zadar - Gaženica was created by oki270
Zanima me da li se moze loviti u Zadru / Gazenica sa najveceg mola? Lovio sam tamo proslo rano proljece (mislim oko uskrsa) dok mol jos nije bio otvoren za medjunarodni promet a iduci put kad sam mislio ici tamo je bilo ljeti ali se na mol nije moglo...naravno zbog medjunarodnog prometa (a nije da je i inace dozvoljen ribolov u luci). Interesira me da li je taj mol i dalje zatvoren za ribolov ili se moze loviti sad opet dok nema extra medjunarodnog prometa?
Hvala: mirakulin
Više...
porfo's Avatar 02 Velj 2016 22:01 #2 od porfo
Replied by porfo on topic Zadar - Gaženica
u principu nedaju loviti, potirali su nekidan decke koji su bili samnom, lignje ionako svi love na 1. mulu jer je ovaj bez svitla po noći. prova san loviti na njemu i nikad ništa
  • oki270
  • oki270's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
oki270's Avatar 02 Velj 2016 22:23 #3 od oki270
Replied by oki270 on topic Zadar - Gaženica

porfo napisao: u principu nedaju loviti, potirali su nekidan decke koji su bili samnom, lignje ionako svi love na 1. mulu jer je ovaj bez svitla po noći. prova san loviti na njemu i nikad ništa

Nije taj najveci za lignje vec za shore jigging jer je odmah na kraju mola more vec dosta duboko a nadje se strijelki i lica. No kako se tamo ocito vise ne smije...moram u potragu za novim SJ mjestom.
Više...
mirakulin's Avatar 24 Pro 2017 14:46 #4 od mirakulin
Replied by mirakulin on topic Zadar - Gaženica
Kakva je sad situacija? Jel se smi? Vidim neke mrlje, ne znan Jel to od liganja ili od ulja... :silly: