"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Zadar - Gaženica

Zadar - Gaženica 02 Velj 2016 19:52 #5642

• oki270
  • oki270's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 290
Zanima me da li se moze loviti u Zadru / Gazenica sa najveceg mola? Lovio sam tamo proslo rano proljece (mislim oko uskrsa) dok mol jos nije bio otvoren za medjunarodni promet a iduci put kad sam mislio ici tamo je bilo ljeti ali se na mol nije moglo...naravno zbog medjunarodnog prometa (a nije da je i inace dozvoljen ribolov u luci). Interesira me da li je taj mol i dalje zatvoren za ribolov ili se moze loviti sad opet dok nema extra medjunarodnog prometa?
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: mirakulin

Zadar - Gaženica 02 Velj 2016 22:01 #5651

• porfo
  • porfo's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 190
u principu nedaju loviti, potirali su nekidan decke koji su bili samnom, lignje ionako svi love na 1. mulu jer je ovaj bez svitla po noći. prova san loviti na njemu i nikad ništa
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: pepsi, oki270, mirakulin

Zadar - Gaženica 02 Velj 2016 22:23 #5655

• oki270
  • oki270's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 290
porfo napisao:
u principu nedaju loviti, potirali su nekidan decke koji su bili samnom, lignje ionako svi love na 1. mulu jer je ovaj bez svitla po noći. prova san loviti na njemu i nikad ništa

Nije taj najveci za lignje vec za shore jigging jer je odmah na kraju mola more vec dosta duboko a nadje se strijelki i lica. No kako se tamo ocito vise ne smije...moram u potragu za novim SJ mjestom.

Zadar - Gaženica 24 Pro 2017 14:46 #17802

• mirakulin
  • mirakulin's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 1532
Kakva je sad situacija? Jel se smi? Vidim neke mrlje, ne znan Jel to od liganja ili od ulja... :silly: