"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Tar (Istra)

Više...
Sumrak's Avatar 28 Stu 2016 08:50 #1 od Sumrak
Tar (Istra) was created by Sumrak
Ekipa pošto za Božićne praznike iden malo do Tara zanima me jel ima neka fina lokacija za spinat u okolici? Fala unaprid ;)

ΙΧΘΥΣ

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Stress is caused by not fishing enough.
Više...
AnalPheasant's Avatar 28 Stu 2016 09:33 #2 od AnalPheasant
Replied by AnalPheasant on topic Tar (Istra)
Naravno da ima ali je zabrana do 1.2 ;) lokacija ti je Tarska Vala tj Antenal i tamo sam redovno vadio strijelke, brancine i lice. No do 1.2 nemaa.

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG
Hvala: Sumrak

Molimo prijavite se

Više...
Sumrak's Avatar 28 Stu 2016 09:48 #3 od Sumrak
Replied by Sumrak on topic Tar (Istra)
a di se smi lovit ?

ΙΧΘΥΣ

Molimo prijavite se

Više...
Janko's Avatar 28 Stu 2016 11:29 #4 od Janko
Replied by Janko on topic Tar (Istra)
Zabrana je od kamenoloma Antenal (most) do polovice kampa Lanterne, ja mislim...

Imaš catu?

Molimo prijavite se

Više...
Sumrak's Avatar 28 Stu 2016 12:01 #5 od Sumrak
Replied by Sumrak on topic Tar (Istra)
aj ako nije problem da mi napišete di bi moga ić

ΙΧΘΥΣ

Molimo prijavite se

Više...
Janko's Avatar 28 Stu 2016 15:23 #6 od Janko
Replied by Janko on topic Tar (Istra)
Ja bi ti rekao ali ne znam pošto sam počeo spinningom tek krajem ovog ljeta i bio samo na navedenoj pošti. :lol:

Imaš catu?

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Stress is caused by not fishing enough.
Više...
AnalPheasant's Avatar 28 Stu 2016 15:53 #7 od AnalPheasant
Replied by AnalPheasant on topic Tar (Istra)
Ovisi koju ribu ciljaš. Zubatac je teritorij Poreč - Vrsar - Rovinj tj. od Poreča pa sve do Pule. Strijelke i Lice tek u 4. misecu i to Tarska Vala. Brancini od 1.2 Antenal/Tarska Vala. Nimaš baš di po zimi za spinat u okolici Tara. Isplati se više do Rovinja zaletit.

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG
Hvala: Sumrak, oniram, Janko

Molimo prijavite se

Više...
oniram's Avatar 28 Stu 2016 17:21 #8 od oniram
Replied by oniram on topic Tar (Istra)

Sumrak napisao: Ekipa pošto za Božićne praznike iden malo do Tara zanima me jel ima neka fina lokacija za spinat u okolici? Fala unaprid ;)

Sumrak javi se slobodno kad budeš u Istri. Možeš nam se pridružit kad budemo išli u ribolov. Ima nas dosta u ekipi. Dobrodošli su nam gosti ;)

Molimo prijavite se

• Sina
  • Sina's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Sina's Avatar 06 Kol 2020 14:19 #9 od Sina
Replied by Sina on topic Tar (Istra)
Ekipa, pozdrav!

Novi sam ovdje i odmah pitanje ... :)

Za 10 dana idem v Tar na godišnji odmor, pa bi malo probao sreću i sa ribolovom.

Kad sam bio tamo prije mjesec dana, vidio sam, da su lovili neki momci tamo kod plavog mosta (bacali su prema rijeci, koja dolazi u more) - dal je to OK?

Nije mi ovdje samo jasno što od toga je Antenal, a što Tarska Vala? Dal mi može netko objasniti?

Vidim, da neki čak pišete, da su na toj lokaciji neka mjesta zabranjena za ribolov - dal mi može i to netko malo objasniti?

I još samo to - želja mi je uzeti sa sobom spinn palicu. Na što lovite strijelke i brancine? "Živim", pravim mamcima, znači srdelama i slično ili sve na umjetne mamce za spinnanje?Ako na umijetne, koji su se vam tamo najbolje iskazali?

I za kraj još ovo - a što mislite o lokaciji kod gostione Santa Marina? Tamo na onom molu, gdje su nekih 100m od obale školjke? Dal ima tamo ribe? :)

Hvala vam već unaprijed za sve odgovore ...

Pozdrav,
Sina

Molimo prijavite se