"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Riječki akvatorij

Riječki akvatorij 25 Lip 2017 14:48 #14840

• Kosta
  • Kosta's Avatar
  • Novi korisnik
Dragi moji ribiči, selim iz Zagreba u Rijeku, za početak u Čavle, kasnije u Kostrenu (ako nađem povoljan smještaj) pa me zanima što bi se dalo pecati u slobodno vrijeme sa obale, tehnike koje volim su špin, ferma, bolo.. Znači Brancini, Palamide, Lice, Strijelke..Podlanice, Ugori...Cipli, Šparići itd.
Čemu se mogu nadati od navedenih vrsta?
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Riječki akvatorij 25 Lip 2017 19:31 #14841

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Legenda foruma
  • Nikad nije kasno početi
  • Zahvala primljena: 755
Sve te ribe imaa...na raznoranim pozicijama.
Samo se naoružaj strpljenjem, ribe je sve manje...
Riba(r) ribi grize rep
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Kosta

Riječki akvatorij 11 Srp 2017 14:39 #14955

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
  • Zahvala primljena: 1453
Imaš ovdje na forumu još jednu temu sa sličnom tematikom www.ludomore.com/forum/poste pa pogledaj.

Što se tiče spinninga sigurno možeš očekivati navedene vrste, a na fermu i bolognese sve ostalo. Tehnike ribolova ti svakako odgovaraju vrstama koje si naveo :) Na forumu je dosta ekipe s područja Rijeke i Istre pa se nadam da će ti pomoći. Što se tiče same opreme, slobodno pitaj :)

Riječki akvatorij 26 Lis 2017 14:27 #16644

• edi
  • edi's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 235
Kosta napisao:
Dragi moji ribiči, selim iz Zagreba u Rijeku, za početak u Čavle, kasnije u Kostrenu (ako nađem povoljan smještaj) pa me zanima što bi se dalo pecati u slobodno vrijeme sa obale, tehnike koje volim su špin, ferma, bolo.. Znači Brancini, Palamide, Lice, Strijelke..Podlanice, Ugori...Cipli, Šparići itd.
Čemu se mogu nadati od navedenih vrsta?
Na fermu u okolici grada s obale mozes ocekivat skoro sve..na kliznu- od brancina orade sarga arbuna fratra ovcice..a na kancenicu-sarga fratra kavalu kantra arbuna pica ovčicu...samo trebas odlucit postu na ciljanu vrstu odabrat kvalitetnu jesku dobro vrijeme za ciljanu vrstu ribe i bit cesto na moru jer kao sto si dobio odgovor kapitalne ribe nema bas previse dok porcijasa od 30 do 45dkg ima ko blata..evo ti par slikica od ove godine na kancenicu sa obale...lp iz Rijeke

imgur.com/HqnSSu8
imgur.com/J0T47Wf
imgur.com/tYtKOJK
imgur.com/OnH9txD
imgur.com/5MgU5Di