"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Shore jigging makarska rivijera

Shore jigging makarska rivijera 24 Svi 2018 18:18 #19516

• praetorian
  • praetorian's Avatar
  • Korisnik
  • Zahvala primljena: 18
Jel znate gdje ima neki duboki obalni teren na potezu od Gradca do Drvenika...? Prešao sam par mjesta, ali nisam našao još onu pravu dubinu za jigging :)
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Shore jigging makarska rivijera 25 Svi 2018 11:52 #19522

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 131
praetorian napisao:
Jel znate gdje ima neki duboki obalni teren na potezu od Gradca do Drvenika...? Prešao sam par mjesta, ali nisam našao još onu pravu dubinu za jigging :)
Ja bi htio probati na Tankoj punti, to je od Gradca prema Pločama, jedino nemam pojma kako doći od magistrale do tamo. Ima i prva uvala od Gradca prema Pločama, tamo su isto super dubine. Jedino se još nisam tamo uspio spustiti jer kad su renovirali magistralu su razvalili put koji vodi dolje do mora. Morat ću probati svakako kada ćz biti dolje.

Shore jigging makarska rivijera 25 Svi 2018 23:24 #19529

• matko100
  • matko100's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 4
pozdrav, može se s magistrale na tanku puntu ali je za noge polomit idealno.samo jedan put smo išli s magistrale do dolje, nosili smo hrpu stvari za kampiranje pa je bilo katasrofa za spuštanje (ne idi u japankama :silly: ) kad se spustiš u uvalu zadnji desni plato prema Gradcu bi mogao biti odličan za SJ.na google maps se vidi dvije kamene kućice do kojih vodi makadam s magistrale. od tamo dalje se spuštaš pješice
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Igor, praetorian

Shore jigging makarska rivijera 26 Svi 2018 00:17 #19530

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Doktor foruma
matko100 napisao:
pozdrav, može se s magistrale na tanku puntu ali je za noge polomit idealno.samo jedan put smo išli s magistrale do dolje, nosili smo hrpu stvari za kampiranje pa je bilo katasrofa za spuštanje (ne idi u japankama :silly: ) kad se spustiš u uvalu zadnji desni plato prema Gradcu bi mogao biti odličan za SJ.na google maps se vidi dvije kamene kućice do kojih vodi makadam s magistrale. od tamo dalje se spuštaš pješice
Ma Tanka punta je za doći isključivo brodom, gledam malo na googlu i uopće ne znam kako ste se spustili dole. 😂
Ali ova prva uvala od Gradca iznad koje je odmorište za aute bi mogla biti dobra. Onaj put koji se vidi na google maps više ne postoji, odnosno ne možeš sa ceste do njega. Barem mi se tako činilo prošlu jesen kada sam probao ići tamo loviti. Doduše bio je takav jugo da kad sam vidio kakvi valovi dolje lupaju o stijene nisam se puno ni trudio naći put. Jesi se tu probao spuštati?

Shore jigging makarska rivijera 26 Svi 2018 11:18 #19534

• praetorian
  • praetorian's Avatar
  • Korisnik
Je li mislite na ovu uvalu?

Ovako preko mape se čini da ima put do dole...Igor napisao:
Ja bi htio probati na Tankoj punti, to je od Gradca prema Pločama, jedino nemam pojma kako doći od magistrale do tamo.
Može lokacija?
Zadnja izmjena: : 28 Svi 2018 21:52 od zeusfaber.

Shore jigging makarska rivijera 26 Svi 2018 12:00 #19535

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Doktor foruma
praetorian napisao:

Ovako preko mape se čini da ima put do dole...Igor napisao:
Ja bi htio probati na Tankoj punti, to je od Gradca prema Pločama, jedino nemam pojma kako doći od magistrale do tamo.
Može lokacija?

E baš na tu. Ja nisam našao put. Ako bude sreće javi da znam i ja kako dolje. Tanku puntu šaljem kad uhvatim računalo. Vjerojatno tek u ponedjeljak.
Zadnja izmjena: : 28 Svi 2018 21:52 od zeusfaber.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: praetorian

Shore jigging makarska rivijera 28 Svi 2018 17:03 #19541

• praetorian
  • praetorian's Avatar
  • Korisnik

Ovako preko mape se čini da ima put do dole...
Može lokacija?

E baš na tu. Ja nisam našao put. Ako bude sreće javi da znam i ja kako dolje. Tanku puntu šaljem kad uhvatim računalo. Vjerojatno tek u ponedjeljak.
Nemoj zaboraviti na lokaciju te tanke punte :cheer:
Zadnja izmjena: : 28 Svi 2018 21:53 od zeusfaber.

Shore jigging makarska rivijera 29 Svi 2018 09:05 #19552

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Doktor foruma
Evo Tanka punta:

A ovo ti je uvala prije. Ako nađeš put javi.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: praetorian

Shore jigging makarska rivijera 29 Svi 2018 18:49 #19570

• praetorian
  • praetorian's Avatar
  • Korisnik
Brate nema realne šanse da dođem pješke do Tanke punte :D okušat ću sreću sa ovom uvalom narednog mjeseca kad budem dole, pa ti javim može li se proći, ja mislim da može, improvizirat ću :D Hvala što si se potrudio da mi objasniš! :like:

P.S. ne znam jeste li probali pecati u uvali Klokun, odmah kod Drašnica, tu sam vidio puno varaličara još i prije nego sam i sam počeo pecati. Nije tako lako sići kao što se čini na slici, pa su tene/čizme obavezne :)

Shore jigging makarska rivijera 29 Svi 2018 20:39 #19571

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Doktor foruma
Na žalost nisam probao. Uglavnom sam u Gradcu.