"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR
× Dobrodošli na forum LudoMore.com!

Mobilna verzija

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 09 Lip 2015 00:39 - 05 Pro 2018 18:42 #1 od zeusfaber
Mobilna verzija was created by zeusfaber
Odnedavno za Ludo More forum dostupna je Tapatalk mobilna aplikacija. Koristite je za ugodnije surfanje Ludim Morima.

Neki korisnici imaju manjih problema kod ostavljanja dužih postova na stranici. Moram napomenuti da je integracija još uvijek u testnoj fazi i takvi problemi su mogući. Uskoro ćemo optimizirati i bazu podataka za brži i bolji rad preko aplikacije. Također, ovdje možete prijaviti sve eventualne bugove i probleme s kojim se susrećete u mobilnoj verziji.

Hvala puno
Zadnja izmjena: 05 Pro 2018 18:42 od zeusfaber. Razlog: Test

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 18 Lip 2015 11:31 #2 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Mobilna verzija
Do kraja mjeseca ćemo osvježiti forum na najnoviju verziju s manjim izmjenama i najnovijom verzijom mobilne aplikacije. Trenutni (eventualni) problemi s mobilnom aplikacijom mogu biti:

- Pucanje veze pri pisanju dugih postova. Prijedlog. Ako u skorije vrijeme pišete duži post (post za koji vam treba više od 10 minuta), poslužite se klasičnom mobilnom verzijom web-a ili napravite to preko računala. Ako pišete preko Tapatalk-a, svakako kopirajte tekst prije objave jer je moguće da aplikacija izgubi kontakt s web-om. Ovaj problem ćemo riješiti sa sljedećom nadogradnjom (krajem mjeseca).

- Youtube video se ne vidi preko aplikacije. Ovaj problem ćemo riješiti također sa sljedećom nadogradnjom (krajem mjeseca).

- Osvježavanje postova preko aplikacije. Obavezno u Tapatalk-u kliknite na "Refresh" ili "Osvježi" ako nije pokupio zadnje postove u temi. Ovaj problem ćemo riješiti također sa sljedećom nadogradnjom (krajem mjeseca).

Za sve podršku i pomoć otvorite temu u ovoj kategoriji ludomore.com/forum/obavijesti

Hvala ;)
Hvala: SanTiago, Fanatik

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 01 Velj 2016 01:10 #3 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Mobilna verzija
Problem riješen za sve koji su u proteklih par dana pokušavali objavljivati preko Tapatalk aplikacije i nisu uspjeli ;)
Hvala: Niko, Fanatik

Molimo prijavite se