"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

pozdrav iz Splita i mirno more :)

• jerkov
  • jerkov's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
jerkov's Avatar 12 Ruj 2019 00:31 #1 od jerkov
zovem se Ante imam 23. godine a intenzivno sam lovio od svoje 11. do 16. godine, a nakon je bilo problema s obiteljskim brodom (jedrilica) pa nismo vise isli na krstarenja i ja sam prestao loviti. Moze se reci da sam s laganom panulom prosao cijeli juzni jadran. Od Splita do Dubrovnika. Tad sam bas bio fanatik, svako jutro budenje u 3ipo bacanje dva parangalića od 15 udica i onda panula do 8 ujutro. Najdraza varalica daleko mi je bila yo-zuri crystal minow od 7cm i 10ak metara od nje lagano olovo koje se skida. S tom varalicom sam vadio sve od ušate do gofa. Ali sam ipak bio najveci doktor za škarame, njih sam izvadio baš masu. Najveci ulov mi je zubatac 7.1 kg (živa lignja, žirje) a na yo-zuriu škaram od 2.8kg kraj budikovca. Lovio sam iz malog gumenjaka da i to kazem vec kad sve znate ;)
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 12 Ruj 2019 02:06 #2 od susnjar
Dobrodošao, Ante!
Hvala: jerkov

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...