"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav

• Mz1589
  • Mz1589's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Mz1589's Avatar 13 Stu 2019 21:18 #1 od Mz1589
Pozdrav was created by Mz1589
Pozdrav svima. Zovem se Mario, iz Zadra sam i cijeli život na moru i uz more ali tek od ovog ljeta krenuo sam sa podvodnim ribolovom i spinanjem.

Od opreme imam UL Savage salt 5-14 g 218 cm, Shimano Catana C3000HG s upredenicom i 0,28 FC predvezom s kopčom na koju kačim varalice.

Na Ludo more kanal naišao sam prvo na YouTubeu pretraživajući sve što se može naći o Palagruži, mojoj viziji ribolovnog raja. Naravno, sve pohvale za video, putopis kao i za sve ostale materijale koje objavljujete.
Drugi put sam naišao na vašu stranicu istražujući sve o spinanju nakon što sam ulovio svog prvog brancina, pa sam se, eto odlučio pridružiti s nadom da ću sudjelovati u zanimljivim raspravama i naučiti nešto novo pa da bude još sličnih ulova.
Hvala: B_, Igor, rogi

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 14 Stu 2019 08:25 #2 od rogi
Replied by rogi on topic Pozdrav
Pozdrav Mario i dobrodošao! :)
Hvala: Mz1589

Molimo prijavite se