"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lijep pozdrav Ludom moru iz Zagreba

• lukazg
  • lukazg's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
lukazg's Avatar 10 Pro 2019 13:35 - 10 Pro 2019 13:36 #1 od lukazg
Dragi forumski kolege, lijepo vas pozdravljam!
Pratim vas već neko vrijeme a počelo je praćenjem genijalnih videa Ludog mora na youtubeu uz isto tako genijalne kanale Starog ribara, Kad naš brod (ne) plovi i slične.

Moja priča je počela kad sam kao klinac lovio s djedom no priča je utihnula do ove godine jednog popodneva kad me na terasi vikendice blizu Makarske puknulo. Otišao sam do Makarske, kupio komplet za 250kn i svako jutro u 5 sati tjedan dana bio na stijeni bez ulova dok jednog jutra nije zakačio zubatac od kilu na komično napiknutu soft rubber varalicu na jig glavu koje sam našao u kutiji u kotlovnici i tu sam se i ja zakačio :)

Trenutno lovim u okolici Zagreba s jednim spin kompletom koji će se uskoro proširiti s barem još 1 do 2 kompleta.

Hvala vam na odličnim raspravama i sadržaju a ja imam jedno pitanje za podforum fishfindera pa ću ga tamo uputiti!

Lijep pozdrav!
Zadnja izmjena: 10 Pro 2019 13:36 od lukazg.
Hvala: Igor, sasac

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 14 Pro 2019 15:55 #2 od susnjar
Pozdrav Luka i dobro nam došao!

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 15 Pro 2019 23:44 #3 od dzingo
Dobrodošao Luka!

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 19 Pro 2019 14:52 #4 od Paragon