"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Pozdrav iz Slovenije

• Sandi
  • Sandi's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Sandi's Avatar 13 Pro 2019 20:33 #1 od Sandi
Pozdrav svima.

Gledam lude snimke korisnika Ludo More na youtube i zaključujem, da ovdje stvarno mogu nešto naučiti.

Nekoliko godina lovio sam sa kraja. Malo puta ulova je bilo dovoljno za cjelu porodicu. I zato odlučio loviti sa mora. Nisam htjeo nabaviti brodicu samo radi ribolova. Prvo sam htjeo nabaviti SUP za ribolov od www.boteboard.com . A onda odlučio napraviti jedan SUP od www.clcboats.com . Trebalo mi od 150 do 200 sati rada.

Ovaj SUP nikako nije SUP kako inaće zamišljate. To je samo platforma na kojoj sjedim. Za kajak se nisam odlučio, jer u kajaku sjedište nije udobno za upotrebu više sati.

Taj ribolovni SUP koristim 3 godine. Na njemu imao sa ribolovnih gušta do sada preko 200 sati. Pošto je elektrificiran, mogu se sa njime i panulirati. Sa 5 km/h do 4 sati, sa 7 km/h do 1:20 a teoretski sa 2,5 km/h i do 28 sati.

Valovi do 1/2m sjedeči nisu problem. Od valova više je neugodan snažniji vjetar. Najviše lovim od poslepodne od oko 19 sati do 22-23 sati u noči.

O čemu je rječ, ovdje sta dva snimka.
www.youtube.com/channel/UCKZ-7zS_yZZA7wWFVw-aoxA

Za sledeču sezonu mjenjam sonder Hook 4 za Hook2 5 sa tripleshot sondom. Veoma me interesira upotrebljvost side scan načina.
Hvala: B_, Igor, Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 13 Pro 2019 20:37 #2 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Pozdrav iz Slovenije
Pozdrav i dobrodošao na Ludo More

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se