"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozz

• Sveco
  • Sveco's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Sveco's Avatar 21 Pro 2019 15:43 #1 od Sveco
Pozz was created by Sveco
Pozdrav svima, moje ime je Filip. Od malena se bavim ribolovom. Okusio sam se u prakticki svim vrstama ribolova a trenutno me najvise zanima spinning i to ciljano brancin. Zivim i studiram u Zagrebu a ljetujem na otoku Murter. Tu sam u nadi da nesto novo naucim i podijelim svoja iskustva.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 21 Pro 2019 19:36 #2 od Paragon
Replied by Paragon on topic Pozz
Pozdrav Filipe dobrodošao na LM!

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 21 Pro 2019 21:20 #3 od bzing
Replied by bzing on topic Pozz
Dobrodošao.
Lubina nađeš u Jezerima -zadnji mul prema Škojiću.Betina je toliko natrpana barkama da nisam uspio
udicu spustiti u more a kamoli spinati.Murter je skoro isti ali možeš probati iza marine Hramina prema groblju.Iza plaže Slanica i iza kampa zna biti prilike za laki jiging na pirke što je zabavno.Nisam probao Tisno a tu bi po svakoj logici trebalo biti lubina.
Guštaj!

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 22 Pro 2019 00:16 #4 od susnjar
Replied by susnjar on topic Pozz
Dobro došao, Filipe!

Molimo prijavite se

• Sveco
  • Sveco's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Sveco's Avatar 22 Pro 2019 10:11 #5 od Sveco
Replied by Sveco on topic Pozz

bzing napisao: Dobrodošao.
Lubina nađeš u Jezerima -zadnji mul prema Škojiću.Betina je toliko natrpana barkama da nisam uspio
udicu spustiti u more a kamoli spinati.Murter je skoro isti ali možeš probati iza marine Hramina prema groblju.Iza plaže Slanica i iza kampa zna biti prilike za laki jiging na pirke što je zabavno.Nisam probao Tisno a tu bi po svakoj logici trebalo biti lubina.
Guštaj!

Hvala ti na informacijama. Lubina sam lovio i ulovio u Tisnom tako da mogu potvrdit da ga tamo ima. U Jezerima sam ga vidao ali nikada nisam lovio. Nadam se ulovit malo slobodnog vremena u iducih par dana pa probat navedene lokacije.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 22 Pro 2019 12:15 #6 od Ceco
Replied by Ceco on topic Pozz
Pozdrav i dobrodošao ;)

Molimo prijavite se