"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav iz Hercegovine

Više...
Barba87's Avatar 09 Sij 2020 13:35 #1 od Barba87
Pozdrav ribiči
Evo da vam se malo predstavim.

Darko, iz Hercegovine, nešto više od godinu dana zaražen ribolovom, morem, istraživanjem, neprestalnim zabacivanjem...

Sve je počelo na nagovor prijatelja (danas poznat kao lijeni ribič) da se malo maknemo iz birtije, tako je trojac Jure Marko i Darko boravio po slatkim vodama i muku mučio sa somićima i sličnom bagrom, dok nisu došle dozvole za more(naravno da je bilo i koje švercanje). Početkom 2019 smo se i okusili mora i svih mogućnosti koje nam se tada otvaraju... I uzelo je maha... Na početku većinom na odmet, a poslje lagano ulaze i silikoni, vobleri i slično. Najčešće obala oko Graca i naravno ušće neretve.
Onda naravno nezaobilazni jigging, koji je povukao i potrebu za kvalitetnijom opremom i nebrojno novih termina, čvorova, načina, lokacija...
I evo sad sam tu, u kolotečini web shopova i sati provedenih usporedbom, pronalaskom one prave varalice, boje, gramaže... Pa tako po ko zna koji put naletim na ovaj forum, i ajd da se napokon registriram i učlanim u ovu zajednicu.
Hvala: B_, Igor, Ceco, Lukas_M02

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 09 Sij 2020 18:31 #2 od Lukas_M02
Replied by Lukas_M02 on topic Pozdrav iz Hercegovine
Darko dobrodošao😀🐟🐟🦑

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala: Barba87

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma