"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav svima iz Prlekije/Slovenije

• Prlek
  • Prlek's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Prlek's Avatar 27 Tra 2020 17:10 #1 od Prlek
Moje ime je Zlatko, a na strani "ludomore" prijavljen sam kao Prlek. Zašto Prlek, zato jer živim u maloj pokrajini(Prlekija) u "trokutu" između Slovenije-Hrvatske i Madžarske i muški stanovnici se "zovu" Prleki, a
pokrajina je najviše znana po bijelim vinima.

Velik sam "zaljubljenik" u Jadran i u sve što ide uz Jadran(nautika, ribolov,...). Prošao sam gotovo kroz cijelu Hrvatsku obalo pa i dalje sve do Ulcinja. Bio sam i na puno, puno otoka, tako. da poznajem puno njih. Na kratko, za "more" bih dao poslednju "šoldu". Ponekad mi zna žena reči, da nisam normalan s tim "morem".

Na vaš portal sam se registrovao, jer želim nešto i naučiti o ribolovu, tako, da bi mogo i sam uhvatiti neku ribo.

Toliko za prvi put i čučemo se još. Bok.

Ostanite zdravi.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Rodosek's Avatar 27 Tra 2020 21:56 #2 od Rodosek
Pozdrav prelk,
Ima nas vec puno iz slovenije na ovom forumu( pisem hrvasko ker se na hrvaskem portalu to spodobi).

Mozda da napises koji nacin ribolova orakticiras i kakve slike ulova..?

Sve dobro
Pozzz
Tadej

Molimo prijavite se

• Prlek
  • Prlek's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Prlek's Avatar 29 Tra 2020 12:50 - 29 Tra 2020 12:50 #3 od Prlek
U vezi sa ribolovom(jigging, spinning,...) nemam niakkvih iskustava, tako, da bi trebao naučiti sve od početka. A prvo treba, da nabavim "ribolovni alat". Može kakvi savjet?

Moje jedino iskustvo iz morskog ribolova je ispred nekoliko godina, kada smo trijica kolega krenuli iz Jezera na Murteru prema Blitvenici na tuno. Od tune ništa, a uhvatili smo "morsko lisico" od 4 metra in od 141,5 kg(kad je več bila puštena krv).

Lp
Zadnja izmjena: 29 Tra 2020 12:50 od Prlek.

Molimo prijavite se

Više...
Rodosek's Avatar 29 Tra 2020 13:56 #4 od Rodosek
Pa puno toga je vec napisano o ovim tehnikama na ovi stranici. Tako da kozda nebi bilo lose da malo pretrazite.

Jigging alat nemate sta za profulat sa stapom okuma eclipz i mozda penn slamer III 4500 ili koji od multi role...

Poz

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 29 Tra 2020 22:05 #5 od Paragon
Pozdrav i dobrodošao!

Molimo prijavite se