"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav svima iz Novog Sada

• Minja
  • Minja's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Minja's Avatar 14 Stu 2020 14:40 #1 od Minja
Pozdrav svim,

Ribolovom se bavim ceo svoj život.

Takmičio sam se i bio prvak Srbije u šaranskom ribolovu.

Jadran obožavam, svaki slobodan momenat sam u Hrvatskoj - od Dubrovnika do Istre imam mnogo divnih i veoma bliskih prijatelja.

Prvi put sam lovio ja moru neke ‘87 godine. Sa obale na puža, dubinski.

Pre nekih 8 godina se desilo da sam prvi put lovio ozbiljnije i od tada moje ludilo traje.

Lovio sam sve i svašta i na manje više sve tehnike sem podvodnog ribolova.

Tunu sam najčešće lovio oko Kornata sa drugom koji ima brod tamo i strašan je u tome. Međutim, najveću sam ulovio u doba korone u Crnoj Gori kada nije bilo turista na samoj Prevlaci praktično.

Lovio sam oko Korčule (tu sam proveo detinjstvo i mladost leti), Cresa, Lošinja, Hvara...

Ostala je Istra u zimu kada se lovi kapitalna tuna (evo drugovi javljaju da su imali sve ogromne juče i jutros).

Lovio sam i Indijski, Atlantik...

Volim down jigging (inchiku i slično, a može i naješkan dodatno), ali i poperom u maćancu (ništa lepše nego kada je vidiš da uzima), stickovima isto...

Najviše volim ljude koje upoznajem i sa kojima posle mogu popiti bocu vina.

Pošto su moji vekovima u Vojvodini, kapiram da je Ludo more u meni genetsko, Panonsko.

Radujem se novim prijateljstvima i vrlo rado ću ugostiti sve koji idu na moju stranu kao što ću se slobodno javiti kada budem dolazio u ribolov u Hrvatsku. Samo da se ovo ludilo sa virusom malo smiri.

Ludi more pratim godinama i odlučio sam da je vreme da se aktivnije priključim ovom forumu.

Svako dobro vam želim.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 14 Stu 2020 15:11 #2 od ninic
Replied by ninic on topic Pozdrav svima iz Novog Sada
Dobro nam došao Minja, nakon lijepog i ugodnog prvog posta svako dobro želim ;)

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 14 Stu 2020 22:24 #3 od Petar
Replied by Petar on topic Pozdrav svima iz Novog Sada
Dobrodosao!

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 15 Stu 2020 13:52 #4 od Paragon
Replied by Paragon on topic Pozdrav svima iz Novog Sada
Pozdrav i dobrodošao! :)

Molimo prijavite se

Više...