"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

POZDRAV PRIJATELJI NEŠTO O MENI.

Više...
Andrejjj's Avatar 15 Stu 2020 13:20 - 15 Stu 2020 13:26 #1 od Andrejjj
Moje ime je Andrej dolazim sa Slovenije grad Maribor, imam tako Slovenske i Hrvatske korenine po majkini strani, jedan mix... Strastni ribolovoc, oko 14 godina, prvo na sladkovodnima ribama ali kad sam prvi put lovio na moru onda mi je bio to top of top tako da srce je izbralo more kako mi kaže majka možda imaš nešto po tatini strani ali srca ti je na moru na Hrvatski strani. kad je moguce idem loviti i bacat štap u more. lovim sa obale, jer nemam broda. tako da evo ako se ponudi prilika onda idem sa kim vam na brod malo pecat. prakticiram spinnig sa obale. lovio sam cjela Istra i do Brača, one godine sam imel plan iči na MLJET ali zbog korone nema, če me počekat taj prekrasan Mljet. Budite dobro i svima vama želim dobar prijem i srečo u životu.

Na vaš portal sam se registrovao, jer želim nešto više naučiti o ribolovu, tehniku, i kakve Pozicije da idemo zajedno lovit.
Pozdrav,
Andrej
Zadnja izmjena: 15 Stu 2020 13:26 od Andrejjj.
Hvala: Bonzai42

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 15 Stu 2020 15:06 #2 od susnjar
Pozdrav, Andrej, i dobro došao!

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 15 Stu 2020 17:59 #3 od Paragon
Bok Andrej ,dobrodošao!

Molimo prijavite se

• Đivulin
  • Đivulin's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Znam ribati, uspjesno i neuspjesno.
Više...
Đivulin's Avatar 15 Stu 2020 20:25 #4 od Đivulin
Pozdrav i dobrodosao.

...dosta je meni i mojih laži....

Molimo prijavite se

Više...
degliorsi's Avatar 15 Stu 2020 20:39 - 15 Stu 2020 20:41 #5 od degliorsi
Pozdrav, Andrej, i dobro došao!

Non bene pro toto libertas venditur auro
Zadnja izmjena: 15 Stu 2020 20:41 od degliorsi.

Molimo prijavite se