"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav svima

Više...
pcustic's Avatar 25 Stu 2021 14:48 #1 od pcustic
Pozdrav svima was created by pcustic
Pozdrav svima,

evo od nedavno sam clan foruma, a vec sam procitao stotine postova i tema :)

Zivim u Zagrebu, a inace sam iz Zadra. Dosad sam se vise bavio ronjenjem, a ne toliko ribolovom (osim kao mladji tunjicom tj. stiroporom) a od prije par mjeseci sam se preko youtubea navukao na ribolov stapom.

Upravo sam preko neta narucio svoj prvi spinning set, pokusao sam uhvatiti malo ovih black friday popusta. Neki dugorocni cilj mi je moci dignuti kakvog ozbiljnijeg brancina i palamidu s obale, ali jasno mi je da ce mi trebati bar nekoliko godina za to tako da za pocetak mi je cilj uloviti bilo sto :D

Inace, lovit cu vjerojatno po Zadru, u Preku na Ugljanu (jer sam tamo liti) i po Prigradici na Korculi jer su mi od tamo ženini korjeni :)

Toliko od mene, hvala svima na forumu na svim savjetima, nadam se da cu za par godina i ja imati stogod pametno za napisati, ako ne bar staviti neku sliku uspjesnog ulova!

Živili!
Porin

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 27 Stu 2021 00:18 #2 od susnjar
Replied by susnjar on topic Pozdrav svima
Pozdrav i dobro došao!

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 28 Stu 2021 21:28 #3 od Paragon
Replied by Paragon on topic Pozdrav svima
Pozdrav i dobrodošao!