"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav svima

Više...
dzingo's Avatar 23 Sij 2016 12:03 #21 od dzingo
Replied by dzingo on topic Pozdrav svima
Dobrodošli Saša i Tanjo.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 23 Sij 2016 12:30 #22 od pepsi
Replied by pepsi on topic Pozdrav svima

tanjo007 napisao: Pozdrav, bija prosli petak skoro zakasnija na brod kad ti je onaj solija o stapovima i rolama i reklamira ducane.

:lol: :lol: sad znam,kad sam onog istira iz dućana

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: Fanatik, tanjo007

Molimo prijavite se

Više...
tanjo007's Avatar 23 Sij 2016 23:17 #23 od tanjo007
Replied by tanjo007 on topic Pozdrav svima
E da taj, jucer sam bio opet prije broda i marko je bio, preporucio mi kako je on rekao Ibrahimovica - jucer nisam isao a danas su lignje dale gol u gostima- isto ka i mi sa francuzima, vise srice sutra. Preporuka kolege je skosa PRO-SPEC 2.5 # 04 Orange gold.
Bice srice ne sumljam ja u nju.
I svima fala na dobrodoslici.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 24 Sij 2016 12:29 - 02 Velj 2016 13:30 #24 od porfo
Replied by porfo on topic Pozdrav svima
Ibrahimovič je super lovna skosa, najvise liganja do sad je ulovio meni

par savjeta:

ne cupaj ga kad zadije nego ga skosaj u meko jer ima tvrdu krunicu, posija san ih vise od 5 ;) ima dana kad ne radi i ima bas mot kojim najbolje izaziva lignju provaj u plitkom pa ces skuziti kako radi. znalo mi se dogoditi da za njim lignja jurne iz mraka i uvatin je pedalj od mula
Zadnja izmjena: 02 Velj 2016 13:30 od zeusfaber.
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 24 Sij 2016 14:10 #25 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Pozdrav svima
Pozdrav ekipa, dobrodošli! ;)

Molimo prijavite se

Više...
tanjo007's Avatar 24 Sij 2016 23:12 #26 od tanjo007
Replied by tanjo007 on topic Pozdrav svima
Proba sam ga i još njih nekoliko ali očito im nije dan ili vikend ovdje ali sam na Ibru skoro diga jesnu jutros došla na po rive. Moraću kad uzmognem kompletirati pravi štap i rolu jer ja sa kraja nisan nikad lovija a ima sam u podrumu neki štap i rolu ali to nije to za ovako fini ribolov, štap od 150gr i veća mašina ali doći će i to pomalo, nesumljam ja u sebe ni u vas da ćete pomoći.

Molimo prijavite se

Više...
Bambus's Avatar 25 Sij 2016 00:06 #27 od Bambus
Replied by Bambus on topic Pozdrav svima
Pozdrav Kronos, pozdrav Tanjo. Dobrodošli :)

Molimo prijavite se

Više...
SRibar's Avatar 31 Sij 2016 23:49 #28 od SRibar
Replied by SRibar on topic Pozdrav svima
Dobro došao. I ja bih rado izio toga na kolutiće.

Molimo prijavite se