"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Susret članova Lignjolov liga 2015.

• marinac
  • marinac's Avatar Autor teme
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
marinac's Avatar 30 Svi 2016 10:15 - 30 Svi 2016 14:44 #1 od marinac
LUDO MORE, je svojom pojavom napravila čudo, ne samo vezano za more , ribolov, i sve aktivnosti vezane uz more, nego šta je najbitnije veže ljude koji su vezani za more.
Jučerašnji dan je to potvrdio, kad sam dobio iznenadnu vijest, tj. poziv da pobjednik lige lignjolova, LEGENDA PEPSI, dolazi svom kolegi Marincu u posjet.A šta da vam kažem, takve me stvari oduševljavaju, i bilo mi je neizmjerno drago, sjetiti se svih trenutaka prošle lige, a naravno i ove slijedeće koja dolazi .Naš susret nije okrunjen lignjolovom, zbog lošeg vremena, ali isto tako smo morali otići do mora, i zahvaliti mu na svemu što čini da se osjećamo neizmjerno sretno.
Još jednom hvala LUDOM MORU, i svim njegovim članovima, koji su učinil, da naš život bude bolji i bogatiji.
Nadam se da će se i u budućnosti, dešavati susreti, svih članova LUDOG MORA.i na kraju slike PEPSI I MARINAC.

Zadnja izmjena: 30 Svi 2016 14:44 od zeusfaber.
Hvala: zeusfaber, Posejdon79, Niko, pepsi, Manta, Vire, Fanatik, porfo, Ahab, maxbeb ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 30 Svi 2016 13:07 #2 od pepsi
Sto reci,Marinac je sve rekao. Radost i toplina kad te tako neko ugosti kao on i negova obitelj iako smo se prije toga samo jednom vidili a osjecaj ko da se znamo 100 godina- NEPROCJENJIVO. Hvala i nadam se da se uskoro vidimo opet.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 30 Svi 2016 13:13 #3 od Ahab
Je li bija crni rižot?

smoto
Hvala: marinac, pepsi, B_

Molimo prijavite se

• marinac
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
marinac's Avatar 30 Svi 2016 13:21 #4 od marinac

Ahab napisao: Je li bija crni rižot?

Bija je ponuđen,ali se legenda Pepsi mora vratiti doma, a i bija je u ugodnom društvu.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 30 Svi 2016 15:09 #5 od zeusfaber
Svaka čast društvo! To je poanta svega ;) neopisivo mi je drago :like: nadam se da sam sljedeci put i ja s vama!
Hvala: marinac, pepsi

Molimo prijavite se

• marinac
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
marinac's Avatar 30 Svi 2016 15:50 #6 od marinac

zeusfaber napisao: Svaka čast društvo! To je poanta svega ;) neopisivo mi je drago :like: nadam se da sam sljedeci put i ja s vama!

može, i to šta prije.
Hvala: Posejdon79, pepsi

Molimo prijavite se

Više...
Posejdon79's Avatar 02 Lip 2016 11:19 #7 od Posejdon79
Vrhunski ekipa :cheer:
Hvala: marinac, pepsi

Molimo prijavite se