"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

A kad baš moran...

Više...
mirakulin's Avatar 24 Tra 2017 22:24 #1 od mirakulin
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Krešo. Iz Preka, otok Ugljan. Na prisilnom radu u Splitu.

Posao: more.
Hobi: more & dionice

Najcesce lovin kancanicom, lignje iz kaica i s kraja, podlanice s kraja. Zelim naucit o panuli i o spinnanju te o raznoraznoj opremi.

Kaic: Arba 500

Pozdrav svima koji su LudoMore!
Više...
BulMar's Avatar 24 Tra 2017 23:21 #2 od BulMar
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Pozdrav i dobrodošao!

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek
Hvala: mirakulin
Više...
zeusfaber's Avatar 25 Tra 2017 00:52 #3 od zeusfaber
Pozdrav Markulin,

Dobrodošao na Ludo More :like:
Više...
Posejdon79's Avatar 25 Tra 2017 00:53 #4 od Posejdon79
Pozdrav ;)
Više...
zoki1's Avatar 25 Tra 2017 08:36 #5 od zoki1
Pozdrav ;)
Više...
mirakulin's Avatar 25 Tra 2017 08:57 #6 od mirakulin

zoki1 napisao: Pozdrav ;)

Hvla, zoki1! Lipo si se jučer naljutio tamo u grupi, a? :S Svakakvih ljudi ima... Al opet, mislim da bi bilo bolje da si osta i tu i tamo upozorio na neke takve stvari... Ovako, oni će i dalje radit isto, a oni koji ne znaju mislit će da je to u redu...
Više...
zeusfaber's Avatar 25 Tra 2017 09:00 #7 od zeusfaber

markulin napisao:

Hvla, zoki1! Lipo si se jučer naljutio tamo u grupi, a? :S Svakakvih ljudi ima... Al opet, mislim da bi bilo bolje da si osta i tu i tamo upozorio na neke takve stvari... Ovako, oni će i dalje radit isto, a oni koji ne znaju mislit će da je to u redu...

Gdje? Što? :P
Više...
mirakulin's Avatar 25 Tra 2017 09:04 #8 od mirakulin

zeusfaber napisao:

markulin napisao:

Gdje? Što? :P

FB grupa. Ne želim ju reklamirati, kad je kolega tamo napisao "očito se cijene ribolovci krivolovci". :blink:
Hvala: zeusfaber
Više...
zoki1's Avatar 25 Tra 2017 09:05 #9 od zoki1
Ma seronji nemreš objasniti da ako uloviš dvije jupolke oradi po 30 dkg da si najobičniji kormoran .Jbg,ljudi kukaju da je Jadran devastiran,prozivaju kočsre i ine,a ustvari su i sami isti takvi samo u manjem omjeru
Više...
mirakulin's Avatar 25 Tra 2017 09:09 #10 od mirakulin

zoki1 napisao: Ma seronji nemreš objasniti da ako uloviš dvije jupolke oradi po 30 dkg da si najobičniji kormoran .Jbg,ljudi kukaju da je Jadran devastiran,prozivaju kočsre i ine,a ustvari su i sami isti takvi samo u manjem omjeru

Pa slažem se ja, al eto, sad jedan manje koji na to upozorava... Samo sam to htio reći... :dry: Steta. Npr. bila je objava isto nekih kovača, jedno 20 komada. I ja se mislim super ulov, svaka čast, al onda je neko skrenuo pažnju na dio kašete koji se vidi na slici i skužiš da su to sve nedorasli primjerci. Tako da... Bolje da ima ljudi koji će na to upozoravati i koji će kad je nešto loše, reć da je to sranje. Nek oni koji ne misle svojom glavom ili jednostavno ne znaju, vide to iz druge perspektive, a ne samo iz perspektive takvih seronja....
Hvala: zeusfaber, zoki1
Više...
zeusfaber's Avatar 25 Tra 2017 09:19 #11 od zeusfaber
Bravo ekipa :like:
Hvala: zoki1, mirakulin
Više...
zoki1's Avatar 25 Tra 2017 10:38 #12 od zoki1

markulin napisao:

zoki1 napisao: Ma seronji nemreš objasniti da ako uloviš dvije jupolke oradi po 30 dkg da si najobičniji kormoran .Jbg,ljudi kukaju da je Jadran devastiran,prozivaju kočsre i ine,a ustvari su i sami isti takvi samo u manjem omjeru

Pa slažem se ja, al eto, sad jedan manje koji na to upozorava... Samo sam to htio reći... :dry: Steta. Npr. bila je objava isto nekih kovača, jedno 20 komada. I ja se mislim super ulov, svaka čast, al onda je neko skrenuo pažnju na dio kašete koji se vidi na slici i skužiš da su to sve nedorasli primjerci. Tako da... Bolje da ima ljudi koji će na to upozoravati i koji će kad je nešto loše, reć da je to sranje. Nek oni koji ne misle svojom glavom ili jednostavno ne znaju, vide to iz druge perspektive, a ne samo iz perspektive takvih seronja....

Stvar je u tome da ja nemam živaca za takve padavičare,pa vidio si kakvi ljudi su tamo,čast iznimkama,dotični je dobivao salve pohvala,i tu i tamo koju pokudu,.Ja sam mislio da je to grupa zaljubljenika u moru i ribolov kao sport,a ne kao izvor prihoda jer me nitko ne može uvjeriti da je to sve stavio u šktinju
Više...
zeusfaber's Avatar 25 Tra 2017 13:03 #13 od zeusfaber
Ma nije, jesi lud :lol:
Više...
zoki1's Avatar 25 Tra 2017 13:15 #14 od zoki1
I kaj je najbolje,u par dana ima par takvih postova sa po 15 20 kg oradi
Više...
ja_osobno's Avatar 25 Tra 2017 17:31 #15 od ja_osobno
A di ćeš crnogorcima objašnjavat :P :lol:

Dal oni uopće imaju kakvo zakonsko ograničenje u ribolovu, kad u glavama nemaju ? B)

Ili je deri koliko hoćeš?

Ćo, je ča? :D
Više...
mirakulin's Avatar 25 Tra 2017 17:45 #16 od mirakulin

ja_osobno napisao: A di ćeš crnogorcima objašnjavat :P :lol:

Dal oni uopće imaju kakvo zakonsko ograničenje u ribolovu, kad u glavama nemaju ? B)

Ili je deri koliko hoćeš?

Naveo je jedan da zakonskog ograničenja nemaju...
Više...
zoki1's Avatar 25 Tra 2017 18:14 #17 od zoki1
Stvar je neke kulture,a i čisto sumnjam da nemaju baš nikakvo ograničenje
Više...
MIRAN's Avatar 25 Tra 2017 22:28 #18 od MIRAN
U posljednjem broju "Praktični ribolov more" je napisano baš onako kako sam ja na ovom forumu iznio svoje stajalište o sportskom ribolovu čak se autor teksta referia da se na nekim portalima raspravlja o ulovima i količinama a mislim da se baš poveza na mene ili je to neka slučajnost . Moramo svi jasno reći to nije u redu, to se ne radi ali i sankcionirati počinitelje. Kao odgovorni sudionici pomoći odgovornim inspektoratima da se prekršiteljima oduzmu ribolovne dozvole za sportski ribolov i izreče mjera kojom se na određeni period počiniteljima zabrani bilo kakav ribolov.
Hvala: zoki1
Više...
zoki1's Avatar 25 Tra 2017 22:52 #19 od zoki1
U principu,društva koja su dozvolu izdala,po prijavi bi tu dozvolu trebala i oduzet,čak to netreba prijavljivat inspektorima,sigurno to postoji u satutu društva.
  • Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 27 Tra 2017 10:27 #20 od Ahab
Ovo ste valjda svi vidili:

https://www.facebook.com/armando.skarpa/posts/688330511331564

A ja lipo kupim 3000kn opreme, 200kn ješke, uživam od jutra do mraka, ulovim par ovakvih i pustim ih da narastu :whistle:

smoto