"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav iz Međimurja

Više...
scorpio1982hr's Avatar 08 Sij 2018 18:18 #1 od scorpio1982hr
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Pozzz ekipi Ludog Mora sa kontinenta. Eto već duže vremena Vas pratim i na Facebooku i na sajtu i forumu, puno sam naučio i unaprijedio svoje znanje o spinningu i shore jiggingu. Oženjen-sretan, otac dvoje prekrasne djece, iz Murskog Središća - blizu Čakovca. Istina sa shore jiggingom tek počinjem (u fazi nabave jiggova), a oprema bude za početak postojeća, a spinnam već duže, a ove godine sam počeo i na moru i mogu se pohvaliti i ulovima brancina i lignji, a ta lovina me i najviše privlači mada bi se htio okušati i sa stijena pa da probam i veću ribu imati na štapu, sigurno je gušt! Lovim isključivo varalicama... Na kontinentu kod nas u Međimurju lovim pastrve, grgeče (bass) ali i smuđeve i to ajmo nazvati "iskustvo" sa slatkih voda mi je puno pomoglo na moru. Kao što mnogi puno iskusniji od mene znaju ( koji tek par godina spinnam), spinn ribolov zna biti jako frustrirajući, posebno prvi izlasci na vodu jer se ide dosta bez ulova, a onda dok se stekne neka sigurnost i zareda se par dobrih ribolova sa dosta ulova i pomisliš da znaš onda ti opet sljedećih par ribolova dokaže da i nije tako i da se treba stalno treba prilagođavati i uvijetima na vodi - vjetar, vodostaj (plima/oseka), noć/dan dublja/plitka voda, kamen/pijesak/trava... Zato i volim ribolov i to stalno razmišljanje.Nisam neki ekspert, dosta sam riba ulovio al tako od 1-3kg nemam kapitalca uhvačenog, ali količinski sam zadovoljan. Pozdtavvvvvvvvvvv

Franjo
  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 08 Sij 2018 18:30 #2 od Igor
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Pozdrav i dobrodošao!!
Više...
dzingo's Avatar 08 Sij 2018 20:04 #3 od dzingo
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW