"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Nova Okuma Luremania 12-45

• Valic
  • Valic's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Valic's Avatar 05 Pro 2018 17:26 #1 od Valic
Pozdrav svima

Prodaje se štap iz naslova. Nedavno kupljen na preporuku trgovca, račun, futrola i zaštita za vrh. Proban samo par puta i za ono šta meni treba malo pre tvrd.
Štap je dobro izbalansiran, ja sam bio sa njime cjeli dan vani i nije pretežak. Pogodan i za lignje i za te novce sasvim solidan.
Trebao sam se malo više raspitat i pročitat malo bolje prije nego izaberem tako da sam danas več naručiuo novi.
Mogučnost slanja poštom, autobusom ili po dog.
Cjena 220kn

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 11 Pro 2018 16:03 #2 od dzingo
Replied by dzingo on topic Nova Okuma Luremania 12-45
A tko je Valic?
Hvala: zeusfaber, zoki1

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 11 Pro 2018 16:55 #3 od zeusfaber

dzingo napisao: A tko je Valic?

I ja se pitam :cheer:

Valic. Lijepo je predstaviti se i reći par riječi o sebi. Nedavno sam imao razgovor s jednim kolegom forumašem i baš smo o ovome razgovarali. Ovdje na forumu smo stvorili malenu riznicu znanja o ribolovu i mnogim posjetiteljima i budućim članovima skratili put do ribolovnog uspjeha, a sve što tražimo zauzvrat je kratko predstavljanje, par riječi o sebi...

Mislim da ćemo predstavljanje staviti pod obavezno.
Hvala: Baćo68, Duje195o

Molimo prijavite se

• Valic
  • Valic's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Valic's Avatar 21 Pro 2018 13:44 #4 od Valic
Replied by Valic on topic Nova Okuma Luremania 12-45
Slažem se! Pardon! :)
Mislio sam da jesam.
Imao sam dosta problema koristeči forum preko mob pri nedavnom upgradeu. Moguče da nije prošlo.
Hvala što ste mi skrenuli pozornost!
Rogi ribaru!

Molimo prijavite se