"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Nova Okuma Luremania 12-45

• Valic
  • Valic's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Valic's Avatar 05 Pro 2018 17:26 #1 od Valic
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Pozdrav svima

Prodaje se štap iz naslova. Nedavno kupljen na preporuku trgovca, račun, futrola i zaštita za vrh. Proban samo par puta i za ono šta meni treba malo pre tvrd.
Štap je dobro izbalansiran, ja sam bio sa njime cjeli dan vani i nije pretežak. Pogodan i za lignje i za te novce sasvim solidan.
Trebao sam se malo više raspitat i pročitat malo bolje prije nego izaberem tako da sam danas več naručiuo novi.
Mogučnost slanja poštom, autobusom ili po dog.
Cjena 220kn
Više...
dzingo's Avatar 11 Pro 2018 16:03 #2 od dzingo
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
A tko je Valic?
Hvala: zeusfaber, zoki1
Više...
zeusfaber's Avatar 11 Pro 2018 16:55 #3 od zeusfaber
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

dzingo napisao: A tko je Valic?

I ja se pitam :cheer:

Valic. Lijepo je predstaviti se i reći par riječi o sebi. Nedavno sam imao razgovor s jednim kolegom forumašem i baš smo o ovome razgovarali. Ovdje na forumu smo stvorili malenu riznicu znanja o ribolovu i mnogim posjetiteljima i budućim članovima skratili put do ribolovnog uspjeha, a sve što tražimo zauzvrat je kratko predstavljanje, par riječi o sebi...

Mislim da ćemo predstavljanje staviti pod obavezno.
Hvala: Baćo68, Duje195o