"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Naš vikend na Visu

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 02 Velj 2020 13:44 #1 od zeusfaber
Ekipa, evo novi video! Prije 15-ak dana smo se zaletili na Vis i evo kako je to izgledalo...

Nadam se da će vam se svidit, a ako vam se svidi proslijedite ga dalje i pretplatite se na naš Youtube kanal. Žicam! Hahaha :lol:

Ne znam koliko sam dobar pripovjedač ali ću se potruditi napisati i priču o ovom izletu jer je stvarno posebna ;) Hvala!

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 02 Velj 2020 14:53 #2 od Ceco
Replied by Ceco on topic Naš vikend na Visu
Pogledao bar već 10 puta. Odličan video

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Luki's Avatar 02 Velj 2020 17:47 #3 od Luki
Replied by Luki on topic Naš vikend na Visu
Vrh!!

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Pega
  • Pega's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Pega's Avatar 02 Velj 2020 19:36 #4 od Pega
Replied by Pega on topic Naš vikend na Visu
Prekrasan video, inspirativan...lijepo ste lovili, lijepo jeli:like:...nekada mi je žao što ne snimam neke ribolove...Vis mi je ostao u lijepom sjećanju, pa podmorje Brusnika...Svetac...joj:)...
Zeusfaber, da li još loviš sa romansom ili imaš neki novi borbeni komplet...ako možeš malo reći koju ste opremu koristili...meni je to zanimljivo jer razmišljam o lovu zubaca sa obale na jig i teže voblere...hvala?! I nastavite sa snimanjem jer je prekrasno to što radite:like: :like: :like:
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 03 Velj 2020 13:04 #5 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Naš vikend na Visu
Hvala puno. Vis je prekrasan, jedva čekam nazad! Ja sam još uvijek na Blue Romance-u. Nisam napravio korak naprijed, ostao sam na tim micro jigovima do 40-50g i prilično sam uspješan s njima. Sigurno ću se u dogledno vrijeme nadograditi ali ovo mi zasad odgovara. Volim ovaj komplet. Trenutno koristim Penn Slammera III i Daiwu BG 3500. Imao sam lijepih ulova s tim kompletom. Zubaca 3.5, gofa 2.5, luca 7kg i dosta komada od 3-5kg. Primarius zato ima svu artiljeriju ovog svijeta pa se nadopunjavamo, ja s malim jigovima on s velikim.

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 03 Velj 2020 15:16 #6 od Petar
Replied by Petar on topic Naš vikend na Visu
Bravo dečki 👏👏

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 04 Velj 2020 09:18 #7 od marko87
Replied by marko87 on topic Naš vikend na Visu
Ekipa svaka vam čast. Video prva liga, ekipa kao uvijek na vrhunskom nivou i mogu reći samo da vam jako zavidim na ovakvim izletima ☺

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 04 Velj 2020 09:18 - 04 Velj 2020 09:19 #8 od marko87
Replied by marko87 on topic Naš vikend na Visu
Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 04 Velj 2020 09:19 od marko87.

Molimo prijavite se

Više...
Durabo's Avatar 11 Velj 2020 18:18 #9 od Durabo
Replied by Durabo on topic Naš vikend na Visu
Prejebeno!

Mirno more nikada nije stvorilo dobrog mornara!

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 14 Velj 2020 12:32 #10 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic Naš vikend na Visu
Vidi se da se video uradci Ludog Mora ne snimaju stihijski nego je sve lijepo promisljeno sa glavom i repom.
Pratim vas i ovo je, po mojem sudu, najbolji video koji ste do sad objavili i cestitam vam na trudu ali i na hrabrosti da tako visoko podignete letvicu jer, na kraju balade, vi ste ti koji ce morat preko nje u slijedecim filmicima.
I samo da napomenem kako me upravo ovaj uradak naveo na ideju da udjem u svijet SJ. Sad ne mogu docekat Svibanj da se vratim doma i odjurim, prvo u Maguro po opremu a onda na podvelebitske stjene.
Hvala: susnjar

Molimo prijavite se

Više...
Naldo's Avatar 26 Velj 2020 09:00 #11 od Naldo
Replied by Naldo on topic Naš vikend na Visu
Svaka čast na trudu i što ste nam dočarali ribolov na prekrasnom otoku. Kadrovi oduzimaju dah na trenutke. Koji su jigovi korišteni u videu? lp

Molimo prijavite se

Više...
Durabo's Avatar 13 Ožu 2020 12:17 #12 od Durabo
Replied by Durabo on topic Naš vikend na Visu
@zeusfaber jeli ima opcija na ovom forumu slanja poruka direktno clanovima ili je po principu "što je javno nije tajno"?

Mirno more nikada nije stvorilo dobrog mornara!

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 13 Ožu 2020 12:27 #13 od Ceco
Replied by Ceco on topic Naš vikend na Visu
Bila je opcija ali je se izgubila nakon updatea stranice, definitivno bi dobrodošla

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: Durabo

Molimo prijavite se