"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Strijelka

Više...
Tisch's Avatar 28 Sij 2017 14:02 #181 od Tisch
Replied by Tisch on topic Strijelka

dxdandy napisao: Nesto budemo dogovorili vec...samo da malo otopli i da one navale....dosta mi vec ovog minusa...kod nas zadnjih mjeseca dana nije bili toplije od -5.
A prosjek je i puno gori....treba mi sunca ko gusteru... :lol:

Ma sad će i tom minusu doći kraj... ja sam prošli viken spinao na -5 uz ledeni vjetar, smrznuo sam se ko pi.... :S
Al sam zato poslje cijelo popodne guštao na suncu bez jakne na plaži na +10 ;)

Coca Cola je od 2L :-)
Sve o ribolovu strijelki http://strijelka.com

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 28 Sij 2017 14:08 #182 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Strijelka
Ja sam znao u Crikvu kod frenda otići na orade,a i jedan mi je frend u Rijeci na Kvarnerovom terenu.U 4.mjesecu planiram na Lošinj na wellness vikend sa ženom i klincima,oni na bazene i saune,a ja na stijene jiggat :lol: :lol: :lol:

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 28 Sij 2017 14:11 - 28 Sij 2017 14:17 #183 od Ahab
Replied by Ahab on topic Strijelka
U Makarskoj je jedno jutro bilo -1 i to je to što se tiče minusa. Ovdje je neka mikroklima, valjda jer je Biokovo tik do mora pa kad su u cijeloj državi, pa i na otocima minusi i snijeg, ovdje nisu. Jedino bura zna bit zajebana.
Ali pošto ne može sve bit krasno i lipo, ovo je vjerojatno ribom najsiromašnije područje s hrvatske strane Jadrana.

smoto
Zadnja izmjena: 28 Sij 2017 14:17 od Ahab.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 28 Sij 2017 14:23 - 28 Sij 2017 14:31 #184 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Strijelka

Ahab napisao: Kakva je ta Catana? Imam totalno suprotne feedbackove o njoj. Od toga da je teško sranje, do toga da je najbolje što se za taj novac može kupiti. Mislio sam je kupiti a onda sam se u zadnji moment odlučija za nešto skuplji Exage istih specifikacija.

A gle, bolji štap za tu namjenu nisam probao, tako da ne mogu uspoređivat, ali sa poperima imam lijep osječaj, i to sa onim težima, a i sa walk the dog tehnikom imam dobar osjet na samu varalicu. Mislim da je dobra kupnja za taj novac...pogotovo ako se ko i ja učiš raznim tehnikama.

Riba(r) ribi grize rep
Zadnja izmjena: 28 Sij 2017 14:31 od Baćo68.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 28 Sij 2017 14:25 #185 od Baćo68

Janko napisao:

AnalPheasant napisao: Ja sam je imao i riješio sam je se šta sam prije mogao isto tako vrijedi i za Janka. Jako nezadovoljan sa njom a za tu cijenu dobiješ poprilično dobrih Okumica :)

Ahab napisao: Kakva je ta Catana? Imam totalno suprotne feedbackove o njoj. Od toga da je teško sranje, do toga da je najbolje što se za taj novac može kupiti. Mislio sam je kupiti a onda sam se u zadnji moment odlučija za nešto skuplji Exage istih specifikacija.

Potvrđujem, kočnica je bila kao zakočena, i odjednom bi popustila.

Govorimo o štapu, a ne o mašinici... :P

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 28 Sij 2017 14:27 - 28 Sij 2017 14:31 #186 od Tisch

zoki1 napisao: Ja sam znao u Crikvu kod frenda otići na orade,a i jedan mi je frend u Rijeci na Kvarnerovom terenu.U 4.mjesecu planiram na Lošinj na wellness vikend sa ženom i klincima,oni na bazene i saune,a ja na stijene jiggat :lol: :lol: :lol:

Uuuu dobra kombinacija, mogao bi i ja tak svoje... Tam ispod Aurore i Vespere fakat ima riba :like:

@Baćo68 poziv i za tebe vrijedi, od kuda si ti ?

Zadnja izmjena: 28 Sij 2017 14:31 od Tisch.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 28 Sij 2017 14:33 - 28 Sij 2017 14:35 #187 od Baćo68

Tisch napisao:

zoki1 napisao: Ja sam znao u Crikvu kod frenda otići na orade,a i jedan mi je frend u Rijeci na Kvarnerovom terenu.U 4.mjesecu planiram na Lošinj na wellness vikend sa ženom i klincima,oni na bazene i saune,a ja na stijene jiggat :lol: :lol: :lol:

Uuuu dobra kombinacija, mogao bi i ja tak svoje... Tam ispod Aurore i Vespere fakat ima riba :like:

Iz Rijeke sam...grobnik...i uvijek spreman za akciju, iako ću vam podić prosijek godina... :lol:

Riba(r) ribi grize rep
Zadnja izmjena: 28 Sij 2017 14:35 od Baćo68.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 28 Sij 2017 14:41 #188 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Strijelka
Godine nisu bitne...samo dobro drustvo i riba na tanjuru

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 28 Sij 2017 15:12 #189 od zoki1

Tisch napisao:

Tam i idem,u Auroru :)

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 28 Sij 2017 15:15 #190 od zoki1
Meni u ribolovu nikada nije bio presudan ulov.Puno puta se ništa ne ulovi,ali se zato duša odmori.Meni je svrha ribolova da se psihički odmorim,zaboravim svakodnevne probleme i podružim se sa ljudima,a ako se šta i ulovi,to je onda savršen dan ;) :lol:

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 28 Sij 2017 15:58 #191 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Strijelka

zoki1 napisao: Meni u ribolovu nikada nije bio presudan ulov.Puno puta se ništa ne ulovi,ali se zato duša odmori.Meni je svrha ribolova da se psihički odmorim,zaboravim svakodnevne probleme i podružim se sa ljudima,a ako se šta i ulovi,to je onda savršen dan ;) :lol:

Potpisujem !!! :like:

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 28 Sij 2017 17:00 #192 od Tisch
I ja :like: :)

dxdandy napisao:

zoki1 napisao: Meni u ribolovu nikada nije bio presudan ulov.Puno puta se ništa ne ulovi,ali se zato duša odmori.Meni je svrha ribolova da se psihički odmorim,zaboravim svakodnevne probleme i podružim se sa ljudima,a ako se šta i ulovi,to je onda savršen dan ;) :lol:

Potpisujem !!! :like:

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Stress is caused by not fishing enough.
Više...
AnalPheasant's Avatar 28 Sij 2017 22:55 #193 od AnalPheasant
Replied by AnalPheasant on topic Strijelka
I ja sam za da se nađemo i malo polovimo strijelke kada malo zatopli ;) U Rijeci nisam jos lovio ali mogla bi se zaletit na lukobranu kakva neman na mog Black Pearla pa da ga adekvatno testiram :D

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG
Hvala: Janko

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 28 Sij 2017 23:17 #194 od Tisch

AnalPheasant napisao: I ja sam za da se nađemo i malo polovimo strijelke kada malo zatopli ;) U Rijeci nisam jos lovio ali mogla bi se zaletit na lukobranu kakva neman na mog Black Pearla pa da ga adekvatno testiram :D

:like:

Samo ga nemoj ovako testirat ko ja svojeg .... a tamo je baš idealno za to :) :) :)

Hvala: Angler

Molimo prijavite se

• Janko
  • Janko's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Student računarstva, Rijeka
Više...
Janko's Avatar 28 Sij 2017 23:25 #195 od Janko
Replied by Janko on topic Strijelka

Tisch napisao:

AnalPheasant napisao: I ja sam za da se nađemo i malo polovimo strijelke kada malo zatopli ;) U Rijeci nisam jos lovio ali mogla bi se zaletit na lukobranu kakva neman na mog Black Pearla pa da ga adekvatno testiram :D

:like:

Samo ga nemoj ovako testirat ko ja svojeg .... a tamo je baš idealno za to :) :) :)

Hahahahah :lol: ča se dogodilo?

Imaš catu?

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 28 Sij 2017 23:29 #196 od zoki1
Kak bi rekli,"puko ko Trabucco" :lol: :lol: :lol: ,jebate,puko je ko da je od repe napravljen :lol: :lol: :lol:
Hvala: AnalPheasant

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
AnalPheasant's Avatar 28 Sij 2017 23:49 #197 od AnalPheasant
Ma staaaa?! Vjerovatno je bio defektan. Taj je palun napravljen za vadit somove preko 60kg vanka!! Jel ti ga pokrila garancija?

Daiwa Catalina 6500H

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
AnalPheasant's Avatar 28 Sij 2017 23:51 #198 od AnalPheasant
Trabucco smece kinesko... i kad bi me sponzorirali koristio bi rađe Daiwu i Shimana :P

zoki1 napisao: Kak bi rekli,"puko ko Trabucco" :lol: :lol: :lol: ,jebate,puko je ko da je od repe napravljen :lol: :lol: :lol:

Daiwa Catalina 6500H

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 28 Sij 2017 23:53 #199 od Tisch
Ma sam sam kriv :whistle:
To kad volim ribolov na divljaka di su najgore škrape i rupe a ko će još podmetač (ulagu) nosit...
U zadnjem bjegu pod nogama krenula mi je po dubokom kanalu između stijena al iza ugla, a najlon preko kamena, taman sam preskocčo na drugi kamen napeo najlon, a kad je skočila probao sam je dobit van ...skoro al je ipak bilo previsoko, pala nazad i krccccc. Bacim štap i izvučem je na ruke...

Bio je to najbolji (uspješni kolko tolko) dril prošle sezone 3.1Kg

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 28 Sij 2017 23:59 #200 od Tisch

AnalPheasant napisao: Ma staaaa?! Vjerovatno je bio defektan. Taj je palun napravljen za vadit somove preko 60kg vanka!! Jel ti ga pokrila garancija?

:) :) To sam i ja mislio ...
Ne, dali su mi 20% na novi i taman me danas zvali iz ribolovnipribor.hr da mi napokon mogu narućit gornju sekciju za oko 200KN

Moj je Black Pearl BR2753 51-70g

Hvala: zoki1

Molimo prijavite se