"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Strijelka

Više...
zoki1's Avatar 13 Svi 2017 22:52 #461 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Strijelka
Oba ;) ;) ;)
Hvala: orada277

Molimo prijavite se

Više...
orada277's Avatar 14 Svi 2017 00:26 #462 od orada277
Replied by orada277 on topic Strijelka
Ma volio bih ja nosit oba ali imam samo jednu rolu npitam samo da znam koji je bolji

CATCH I RELEASE..CiR

Molimo prijavite se

Više...
roko123's Avatar 14 Svi 2017 09:46 #463 od roko123
Replied by roko123 on topic Strijelka
Pozdrav suncu!!
Malo ranojutarnje akcije, kolega Oniram i ja...

Poslano sa mog 5056X koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 14 Svi 2017 10:54 #464 od zoki1
Gdje,s čime,kako,plima,oseka,daj malo informacija,kaj si škrt,mislim slike su super,ali bez informacija su samo za hvalisanje :lol: :lol: :lol: ;)

Molimo prijavite se

Više...
orada277's Avatar 14 Svi 2017 12:02 #465 od orada277
Replied by orada277 on topic Strijelka

zoki1 napisao: Gdje,s čime,kako,plima,oseka,daj malo informacija,kaj si škrt,mislim slike su super,ali bez informacija su samo za hvalisanje :lol: :lol: :lol: ;)

Slazem se sa Zokijem

CATCH I RELEASE..CiR

Molimo prijavite se

Više...
Janko's Avatar 14 Svi 2017 12:22 #466 od Janko
Replied by Janko on topic Strijelka

roko123 napisao: Pozdrav suncu!!
Malo ranojutarnje akcije, kolega Oniram i ja...

Fenomenalne slike, pogotovo prva!

Imaš catu?
Hvala: zoki1

Molimo prijavite se

Više...
roko123's Avatar 14 Svi 2017 12:42 #467 od roko123

zoki1 napisao: Gdje,s čime,kako,plima,oseka,daj malo informacija,kaj si škrt,mislim slike su super,ali bez informacija su samo za hvalisanje :lol: :lol: :lol: ;)

Znači lokacija Poreč, dosta nisko more. Akcija je trajala od cca 5 do 6h.
Varalice, popperi, wtd... Jako su agresivne bile to kratko vrijeme u svitanje. Puno napada nerealiziranih..

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 14 Svi 2017 13:38 #468 od zoki1
Super,znači počele su se intenzivno hranit,a niš,drugi vikend na more,nema mi druge😂😂😂

Molimo prijavite se

Više...
roko123's Avatar 14 Svi 2017 13:44 #469 od roko123
Da, osjetno su jače i borbenije nego po zimi. Ribolov površincima je zakon..

Hvala: zoki1, oniram

Molimo prijavite se

• Miro
  • Miro's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Miro's Avatar 15 Svi 2017 08:23 #470 od Miro
Replied by Miro on topic Strijelka
Pozdrav svima koji su ludi na moru ;)
Par fotki nedavnih ribolova strijelki 😀
među mnoštvom veličinom standardnih strijelki našlo se nešto većih primjeraka, ribolov za poželjeti :) a njeno vrijeme tek dolazi...

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 15 Svi 2017 08:47 #471 od Tisch
Replied by Tisch on topic Strijelka
:like: Miro majstore :like:

Coca Cola je od 2L :-)
Sve o ribolovu strijelki http://strijelka.com

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 15 Svi 2017 16:39 - 15 Svi 2017 16:40 #472 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Strijelka

zoki1 napisao: Super,znači počele su se intenzivno hranit,a niš,drugi vikend na more,nema mi druge😂😂😂

Evo samo da izvijestim ekipu, kod mene je totalno drugacija situacija. Stigao u Vinodolski, probao jucer ujutro od 5.15 do 8h ujutro i nece, ni pokusaj napda na sve moguce i nemoguce varalice...popdne radnja ponovljena od 17h do 22.30 i opet nista. Nece strelja, nece branko, nece nista na niti jednu varku. Danas otisao jos ranije, bio na moru oko 4.30h ujutro i do 7.30 i nista. Otisao na kavu pa kuci na spavanje. Popodne, tj. sada ili za koji minut slijedi jos jedan pokusaj. Nema ribe nista ne radi niti se vidi neka akcija. .bas bezveze...ima cipla, bukve, nesto salpe ali to nije ono zbog cega sam ja dosao.
Zadnja izmjena: 15 Svi 2017 16:40 od dxdandy.

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 15 Svi 2017 18:57 #473 od Tisch

dxdandy napisao:

zoki1 napisao: Super,znači počele su se intenzivno hranit,a niš,drugi vikend na more,nema mi druge😂😂😂

Evo samo da izvijestim ekipu, kod mene je totalno drugacija situacija. Stigao u Vinodolski, probao jucer ujutro od 5.15 do 8h ujutro i nece, ni pokusaj napda na sve moguce i nemoguce varalice...popdne radnja ponovljena od 17h do 22.30 i opet nista. Nece strelja, nece branko, nece nista na niti jednu varku. Danas otisao jos ranije, bio na moru oko 4.30h ujutro i do 7.30 i nista. Otisao na kavu pa kuci na spavanje. Popodne, tj. sada ili za koji minut slijedi jos jedan pokusaj. Nema ribe nista ne radi niti se vidi neka akcija. .bas bezveze...ima cipla, bukve, nesto salpe ali to nije ono zbog cega sam ja dosao.

Očito je da nisu još počele na Kvarneru, tu je more još najhladnije pa se radije drže/grizu gdje je toplije ;)

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 16 Svi 2017 00:42 #474 od lignjolovac
Replied by lignjolovac on topic Strijelka

dxdandy napisao:

Prošle godine su bile dosta aktivne ispred pseće plaže u Crikvenici ,znači točno ispred vrha nasipa sa vanjske strane. Ako se ne varam bio je 6. mjesec. Dosta dobra pozicija za spin ti je i ušće dubračine. Probaj,pa javi rezultate.

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Hvala: Tisch

Molimo prijavite se

Više...
MIRAN's Avatar 16 Svi 2017 05:45 #475 od MIRAN
Replied by MIRAN on topic Strijelka
Na Kvarneru bura je na Kvarneru puše ...
Nije ribi hladno niti je rano nego još nije aktivna pa se malo strpi.
U međuvremenu u Bakarskom zaljevu je jedna tuna prilično velika već tjedan dana se vrti po zaljevu valjda je ušla za nekom ribom i valjda je dobro dok ne ide neko vrime van pa probaj malo po Bakru.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 26 Svi 2017 07:35 - 26 Svi 2017 07:36 #476 od dxdandy
:blink: :blink: :blink:

Pa sta je ovo...zar nitko ne lovi ove nama drage ribice. Nema ih ili ne udaraju na varke. Nesto mi sve cudno da se bas nitko ne hvali. Od juga pa sve do sjevera jadrana nitko nista.
Ili ih je netko sve upecao i gotovo je sa njima ? :lol: Miro sta si napravio ???

Mogao je bar koju meni ostaviti ... :evil:
Zadnja izmjena: 26 Svi 2017 07:36 od dxdandy.

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 26 Svi 2017 09:15 #477 od Tisch

dxdandy napisao: :blink: :blink: :blink:

Pa sta je ovo...zar nitko ne lovi ove nama drage ribice. Nema ih ili ne udaraju na varke. Nesto mi sve cudno da se bas nitko ne hvali. Od juga pa sve do sjevera jadrana nitko nista.
Ili ih je netko sve upecao i gotovo je sa njima ? :lol: Miro sta si napravio ???

Mogao je bar koju meni ostaviti ... :evil:

Idem ja sutra s frendovima na neki ribolovni izlet, spušta se čamac u Bakru pa ćemo okolo. Dajte neke pozicije gdje treba probati na potezu Bakar-KRK-Crikvenica pa javim ako bude kakve aktivnost ;)

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 26 Svi 2017 09:59 #478 od dxdandy
Ja bio u Bakru prosli tjedan. Ali nista nisam dobio. Iskljucivo spinao. Cipala more jedno. Bezbrizno plivaju, nitko ih nije ni povijao a kamoli da je strijelka udarala pa da iskacu iz vode. Uglavnom, spinao sam od ulaza u Bakar od strane Bakarca pa svom duzinom uz obalu do onih dizlica sa preke strane iza marine gdje one daske utavaraju u brodove i ni udarac.Probao i kraj onog izvora u centru di voda dere ali nece ni tamo. Vidio finih orada ali ni one nece ni na skoljeke ni na kruh. Bome ni cipli nisu bili zainteresirani nesto. Ja spinao a dvojica na plovak ili na dno pecala i jako slabo. Ukupno pecali od 16h pa do 23h i vrlo lose prosli. Na povratku u Vinodolski, stali jos malo probati u Kraljevici, ali ni tamo nista. Biti ce da ne znamo...sta drugo....sigurno nije do ribe.... :whistle:

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 26 Svi 2017 10:25 #479 od Tisch

dxdandy napisao: .... Biti ce da ne znamo...sta drugo....sigurno nije do ribe.... :whistle:

Po ovome zaključak je jasan, strijelki nema u Bakru trenutno :( Miran je napisao da se tamo vrtila neka tuna prošli tjedan, a to je jedan od rijetkih prirodnih neprijatelja i predatora za strijelke.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 26 Svi 2017 10:30 #480 od dxdandy
Da bilo je price da se tamo vrzmala nekolio dana. Biti ce da je napravila nereda i da sve sve razbjezalo. Nadam se da ce vama bolje proci izlet nego sto je meni.
Veselim se slikama dobirh komada ( strijelki ) i dobroj borbi. :like:

Molimo prijavite se