"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Strijelka

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 18 Ruj 2016 22:46 #61 od Geno
Replied by Geno on topic Strijelka
Nema,nema.Odnosno ima,viđaju ljudi iz barke po 20 30 komada,sve mrcine od nekoliko kg.ali na varalicu neće pa neće. :evil:

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 19 Ruj 2016 09:04 - 19 Ruj 2016 09:05 #62 od oki270
Replied by oki270 on topic Strijelka

Geno napisao: Nema,nema.Odnosno ima,viđaju ljudi iz barke po 20 30 komada,sve mrcine od nekoliko kg.ali na varalicu neće pa neće. :evil:

Ma hoce :). Kad brzo vodis i kad ti pocne slijedit varalicu, pomalo usporavaj vodjenje. Nemoj stati, samo pomalo usporavaj.. :like: Imao sam prosle godine isti cirkus...nikako nije htjela dok nisam procitao uputu u jednom stranom ribickom casopisu - iduci put isprobao i radilo je ok.
Zadnja izmjena: 19 Ruj 2016 09:05 od oki270.

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 19 Ruj 2016 10:54 #63 od Geno

oki270 napisao:

Geno napisao: Nema,nema.Odnosno ima,viđaju ljudi iz barke po 20 30 komada,sve mrcine od nekoliko kg.ali na varalicu neće pa neće. :evil:

Ma hoce :). Kad brzo vodis i kad ti pocne slijedit varalicu, pomalo usporavaj vodjenje. Nemoj stati, samo pomalo usporavaj.. :like: Imao sam prosle godine isti cirkus...nikako nije htjela dok nisam procitao uputu u jednom stranom ribickom casopisu - iduci put isprobao i radilo je ok.

Ma nemam ni praćenja (ne vidim),pa da barem znam da su tu.Inače probam pokraj marine gdje stalno bruje brodovi,ali ne vjerujem da njima to smeta zato što mi pod nogama u plićaku često plivaju cipoli i to dosta veliki s gadnim ranama po tijelu.Fali skoro cijeli rep,dio boka itd.

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 19 Ruj 2016 11:06 #64 od oki270

Geno napisao:

oki270 napisao:

Ma nemam ni praćenja (ne vidim),pa da barem znam da su tu.Inače probam pokraj marine gdje stalno bruje brodovi,ali ne vjerujem da njima to smeta zato što mi pod nogama u plićaku često plivaju cipoli i to dosta veliki s gadnim ranama po tijelu.Fali skoro cijeli rep,dio boka itd.

Ne smeta im buka. Ako nemas ni pracenja a siguran si da su tamo, pokusaj potpuno bijelu varalicu ili bijelu sa crvenom glavom (redhead) - ja opcenito koristim jednu takvu i jednu prozirnu. Samo da bude bucna kad se vodi.

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 19 Ruj 2016 11:45 #65 od Geno
Probam na poper od savagera,panic pray 135 ayu i mmullet,zatim max rap 13 plavkasta i boje cipola te lucky craft koji mi je lovio sammy od 115,ali ne dira ništa.Možda odem prekasno (oko 6-7 popodne).More je inače jako bistro i sve se dobro vidi.Štap mi je mekši(solpara 10-30 regular ) i vidim da bi kod kontre bio bolji malo brži,ali sad šta je -tu je.Nije da ne znam,već sam ih ulovio raznih veličina,ali kažu mi ribari,ovi što love u mreže da je uvala prepuna sitne ,male ribe,pa to može biti razlogom njihovog slabijeg apetita za naše umjetne male ribe. :)

Molimo prijavite se

Više...
Šmit's Avatar 27 Ruj 2016 10:09 #66 od Šmit
Replied by Šmit on topic Strijelka
Kako vidim po tehnici lova na strijelku da je slicno nasem bolenu na rijeci. Samo mi koristimo 2 varke favorita tj ja ( salmo thrill i metalnu castmaster ) i sto dalje bacit i sto brze vuc i ako su tu nema da omane. Salmo thrill nema vibraciju vec ide kroz vodu ko torpedo i jedino sto bokovima zabljesne i valjda ih to iritira a castmaster leluja zivcano kroz vodu nepravilnog kretanja. A okusat cu se i ja sa strijelkama ako ih nadjem oko Sibenika.

Molimo prijavite se

• Kvarner
  • Kvarner's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 01 Lis 2016 10:29 - 01 Lis 2016 11:43 #67 od Kvarner
Replied by Kvarner on topic Strijelka
Evo tek toliko da osvjezim temu malo.

Privitak datoteke:
how to screen capture

Ulov od jucer, a jutrosni je jos bolji ali malo kasnine idu slika.
Zadnja izmjena: 01 Lis 2016 11:43 od Kvarner.

Molimo prijavite se

Više...
Angler's Avatar 01 Lis 2016 11:36 #68 od Angler
Replied by Angler on topic Strijelka
Bravo Kvarner!
Molo longo?

Molimo prijavite se

• Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 01 Lis 2016 11:44 #69 od Kvarner
:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Molimo prijavite se

Više...
Angler's Avatar 01 Lis 2016 15:22 #70 od Angler
Haha ok ne pitam više:)

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 01 Lis 2016 17:03 #71 od oki270

Kvarner napisao: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

:). Lako za to - jel to jestivo od tamo? Bio sam na tom longu prije par godina (mislim odmah nakon otvaranja za obicne ljude) i cinilo mi se da je more jaaako zmazano (ok bilo je kasno na vecer a pored mene prposna plavusa pa treba i to uzet u obzir da nisam bas toliko ozbiljno gledao more :silly: )...jel sad nesto bolja situacija?

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 01 Lis 2016 19:04 #72 od dundo
Replied by dundo on topic Strijelka
Kvarner, čestitke na ulovu, lijepa strijelka.

Molimo prijavite se

• Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 01 Lis 2016 21:39 #73 od Kvarner

oki270 napisao:

Kvarner napisao: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

:). Lako za to - jel to jestivo od tamo? Bio sam na tom longu prije par godina (mislim odmah nakon otvaranja za obicne ljude) i cinilo mi se da je more jaaako zmazano (ok bilo je kasno na vecer a pored mene prposna plavusa pa treba i to uzet u obzir da nisam bas toliko ozbiljno gledao more :silly: )...jel sad nesto bolja situacija?

Kolega more je ok sad.Ali strijelka je riba koja je u prolazu i ne zadrzava se puno tako da sto se toga tice sve super.Nije to orada da se hrani konstatno na istom mjestu.
Strah me staviti jos jednu sliku od jutros. ;)
Hvala: Fanatik, oki270

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 02 Lis 2016 09:23 #74 od oki270

Kvarner napisao: Strah me staviti jos jednu sliku od jutros. ;)

Ha sakri nepocudne detalje pa stavi :lol:
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 02 Lis 2016 19:21 #75 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Strijelka
Bravo Kvarner...lijepi komad ;)

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

• Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 02 Lis 2016 19:28 - 02 Lis 2016 19:33 #76 od Kvarner
Evo jos jedne slike koju sam duzan.
Ovo je od jucer u jutro izmedju 5 i 7 sati ulovljeno.vrijeme oblacno, vjetar juzni.
Ostalo slike pricaju, samo naglassk jos na dva lijepa komada koji su mi pali metar od obale. ;)

Privitak datoteke:
post a picture

Lokacija je okolica Opatije. ;)
Zadnja izmjena: 02 Lis 2016 19:33 od Kvarner. Razlog: Ispravak rijeci

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 02 Lis 2016 19:30 #77 od Baćo68
Tko zna, zna....bravo Kvarner!

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

• Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 02 Lis 2016 19:35 #78 od Kvarner
Kolega Baco kako tebi ide?
Jesi bio kamo ovi dana i kako si prosao sa strijelkama i kako je proslo krstenje stapa za one krakate? ;)

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 02 Lis 2016 19:39 #79 od Baćo68
Štap za krakate mi dolazi sutra,eventualno prekosutra... a od strijelki ni "S" :oops: ( jučer sam bio na nekih sat vremena)...

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
Angler's Avatar 02 Lis 2016 21:16 #80 od Angler
Bravo Kvarner, samo naprijed :like:

Molimo prijavite se