"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Strijelka

Više...
oki270's Avatar 16 Kol 2017 14:49 - 16 Kol 2017 14:50 #601 od oki270
Replied by oki270 on topic Strijelka
Ha valjda je sad lakse zagovornicima unistenja strijelke..brancine uz obalu su pobili odavno a ubijaju ih i svakodnevno (imao sam fini razgovor s idiotom od 60+ godina koji je pobio punu jupolku brancina od 10-15dkg na panulu) a strijelke se ubija bez mjere - bilo je brdo raznih slika s Antenala i slicno a cuo sam da je nekih takvih masakara bilo i na srednjem jadranu. No ono sto me veseli u svoj toj tuzi je da iduce ribe koje dodju kad se strijelke pobiju su otrovne napuhace pa nek uzivaju...
Zadnja izmjena: 16 Kol 2017 14:50 od oki270.
Hvala: MIRAN

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 16 Kol 2017 15:52 #602 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Strijelka

Mladen Miletić napisao: Dragi moj, vrijeme je da se prilagodiš onome ćeg ima. A ljeti obićno ni tog nema.

Ultra lajt ribolov je naša budućnost

Slazem se, a bome ni tu me nesto nije posluzila sreca. Malo plovkarenja mozda urodi plodom.
Prosle godine sem strelke fino sam sa obale i plavice nalovio a sada ni toga. Kod mene u Novome uglavnom katastrofa ribolovna godina ili GO. Mozda bude bolje u 10.mj kad je plan za novi dolazak.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 16 Kol 2017 15:59 #603 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Strijelka
Vrijeme će pokazati koju će drugu vrstu proglasiti"štetočinom' da se ima razlog za devastaciju iste,možda će to biti orada,ipak uništava farme školjaka

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 16 Kol 2017 16:01 - 17 Kol 2017 12:38 #604 od Everyday normal guy
Replied by Everyday normal guy on topic Strijelka
...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 17 Kol 2017 12:38 od Everyday normal guy.

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 17 Kol 2017 00:09 #605 od Tisch
Replied by Tisch on topic Strijelka

dxdandy napisao:
Slazem se, a bome ni tu me nesto nije posluzila sreca. Malo plovkarenja mozda urodi plodom.
Prosle godine sem strelke fino sam sa obale i plavice nalovio a sada ni toga. Kod mene u Novome uglavnom katastrofa ribolovna godina ili GO. Mozda bude bolje u 10.mj kad je plan za novi dolazak.

Ej nemoj još odustat Crikvenica utorak ujutro ulovljena strijeka. slika je na FB grupi strijelka ;)

Coca Cola je od 2L :-)
Sve o ribolovu strijelki http://strijelka.com

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 17 Kol 2017 12:29 #606 od dxdandy
To uljeva malo nade za mene da ipak mozda i ja koju dobijem ali sranje je u tome sto sam tu na GO vec 4 tjedna i u nedjelju zavrsava i ide se kuci. Iduci dolazak je u 10.mj. Ali ko zna hoce li ih onda jos biti tu uz obalu. Ne gine mi neki gumenjak za nagidinu ali moram jos poloziti i za viditelja barke a tiga kod mene nema. Ima u Vukovaru ali navodno ako polazem tamo da to vrijedi za slatke vode i na moru ta dozvola ne vrijedi. Ima li tko da zna gdje jos ima a da ne moram u zg ici.

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 17 Kol 2017 13:10 - 17 Kol 2017 14:19 #607 od Tisch
Probaj ostat malo dulje i bacit jedan noćni ribolov, Vidio sam da ih love i u Rijeci po noći na lukobranu.

Ove su iz Istre iz mrklog mraka ;) frend i ja s klincima skoro prelov

Zadnja izmjena: 17 Kol 2017 14:19 od Tisch.
Hvala: Angler

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 17 Kol 2017 14:15 #608 od zoki1
Morate ču i ja jednu nočnu opizdit u Jazinama,nebu druge😂😂😂

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 17 Kol 2017 14:24 #609 od Tisch

zoki1 napisao: Morate ču i ja jednu nočnu opizdit u Jazinama,nebu druge😂😂😂

:) :whistle: nema ljepše kad podvodni ribolovac izađe zbog mraka van i veli da nema ništa, a mi tek spremamo opremu i krećemo u akciju kad se sve smiri i onda ovo :whistle:

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 17 Kol 2017 14:39 #610 od zoki1
:lol: :lol: :lol: :lol:

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 17 Kol 2017 14:42 #611 od zoki1
Iskreno,najgore mi kaj nemam s kim u ribe,a samom mi dosadno.Juče sam špinal od 20:00 do 22.00,malo noge protegnul i supe,ali velim,fali mi društvo

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 17 Kol 2017 14:53 #612 od Tisch
Možemo se dogovoriti opet zajedno za jedan vikend početkom 9. mjeseca za jedan noćni ribolov dok su još zubate aktivne al povedemo i @Dxdandy -a

Hvala: zoki1

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 17 Kol 2017 14:56 #613 od zoki1
uvijek, ;) ;) ;)

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 17 Kol 2017 19:02 #614 od Geno
Replied by Geno on topic Strijelka

zoki1 napisao: Iskreno,najgore mi kaj nemam s kim u ribe,a samom mi dosadno.Juče sam špinal od 20:00 do 22.00,malo noge protegnul i supe,ali velim,fali mi društvo

Jeste jeste, a onda taj kompa digne 3,4,5 strijelki,brancina,a ti ništa, a onda kažeš idem sam drugi put,haha
Šalim se naravno. Lijepo je u društvu, makar i muškom :P

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 17 Kol 2017 19:54 #615 od zoki1
Ma nek ulovi bilo ko,ja sam sretan kao da sam i ja ulovijo.Bitno je ubit koju uru,malo prošetat i popit koju pivu sa kolegom po šapu.Kad bi mi ulov bio imperaiv,brzo bi odustao od ribolova ;) ;) ;)

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 18 Kol 2017 12:04 - 18 Kol 2017 12:09 #616 od dxdandy
Bio sinic u malo kasnijem pokusaju ribolova. Otisao u 22h a vratio se tuzan i razocaran u 02. Ma ni pracenje a kamoli udarac ili nedaj boze da nesto ulovim. Ma muka mi vise. Probao kastmastere, poppere, varalice i pilitko ronce i duboko ronce....na kraju bacao kasike za stuku od ocaja ali nece. Pa bacao jiggove sa fosforom pa ih na svijetlo da rade light show pa nece...ma jebenica....
Zadnja izmjena: 18 Kol 2017 12:09 od dxdandy.

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 18 Kol 2017 12:42 - 18 Kol 2017 12:43 #617 od oki270

dxdandy napisao: Bio sinic u malo kasnijem pokusaju ribolova. Otisao u 22h a vratio se tuzan i razocaran u 02. Ma ni pracenje a kamoli udarac ili nedaj boze da nesto ulovim. Ma muka mi vise. Probao kastmastere, poppere, varalice i pilitko ronce i duboko ronce....na kraju bacao kasike za stuku od ocaja ali nece. Pa bacao jiggove sa fosforom pa ih na svijetlo da rade light show pa nece...ma jebenica....

Onog cega nema ne mozes ni ulovit. A da probas manje varke i laksu opremu za prevarit kakvog brankosa/usatu/sarune? Vazno da ima nekakva akcija..
Zadnja izmjena: 18 Kol 2017 12:43 od oki270.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 18 Kol 2017 13:18 #618 od dxdandy
Ma moram si jos i za taj ULS kupiti pribor. Sada kod sebe imam stap za strijelke akcije 15-60g MH. To mi je super jer ima snage za svasta a opet je osjetljiv samk tako ali ipak...u planu je neki komplet za laksi spin pa si sad razmisljam koji stap i koje akcije...samo gledam da je sto laksi i da je barem malo otporan na sol a ne bas da jednom preko noci ne operem i odmah da vodili odu kvragu. Nisam jos ni na cisto koju akciju uzeti. Nesto tipa 5-20g ili 10-35(6)g ili jos slabije od 20g i koju duzinu za takav stap 2,70 ili manje ? Ajde pomagajte....Uuuu ala bi bilo dobro na to vuci neku bestiju strijelku od 2 3 kile...

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 18 Kol 2017 13:25 - 18 Kol 2017 13:25 #619 od oki270

dxdandy napisao: Ma moram si jos i za taj ULS kupiti pribor. Sada kod sebe imam stap za strijelke akcije 15-60g MH. To mi je super jer ima snage za svasta a opet je osjetljiv samk tako ali ipak...u planu je neki komplet za laksi spin pa si sad razmisljam koji stap i koje akcije...samo gledam da je sto laksi i da je barem malo otporan na sol a ne bas da jednom preko noci ne operem i odmah da vodili odu kvragu. Nisam jos ni na cisto koju akciju uzeti. Nesto tipa 5-20g ili 10-35(6)g ili jos slabije od 20g i koju duzinu za takav stap 2,70 ili manje ? Ajde pomagajte....Uuuu ala bi bilo dobro na to vuci neku bestiju strijelku od 2 3 kile...

Ja osobno ljeti s obale tu u okolici Zadra koristim 3-15gr. Mali povrsinci (tipa naja sub 65), mali vobleri i silikonci te naravno mali jiggovi. Sasvim dovoljno jak stap za izvuci brankosa od kilu - dvije (tezih generalno i nema sad kad su mrsavi ko prut) ili sarune i usate. U svakom slucaju zezancija - nije mi ideja kad idem u ribolov napuniti skrinju nego se zabaviti pa mi je u krajnjoj liniji vise/manje svejedno sto od riba trenutno radi i cega ima a nesto uvijek radi..ako ne drugo iznad muljevitog dna - pauci (i naravno galebovi :)).
Zadnja izmjena: 18 Kol 2017 13:25 od oki270.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 18 Kol 2017 13:37 #620 od zoki1
Ja ti imam shimano red yasei aori 7-13g,2,40 i Shimano stradic 2500,za mene dosta lagano ;) ;) ;) ;)

,

Štap ima 106g,rola oko 260g,meni i prelagano :lol: :lol: :lol:

Molimo prijavite se