"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lov na ugore

Više...
anton's Avatar 29 Sij 2018 19:41 #21 od anton
Replied by anton on topic Lov na ugore

oki270 napisao:

anton napisao: Probao sam isto sa jako debelim najlonom ali puca jos brže od špage...

Iskreno sumnjam da puca brzje u jednakim uvjetima al ok - ne mozes imati s 2 ribe potpuno jednake uvjete. Pokusaj sa predvezom od flourocarbona - relativno jeftin i navodno dosta otporan na cvikanje zubima je savagear flourocarbon - znam par ljudi koji s njim love zubace na panulu - i generalno ne pregrizaju.

drugi nedostatak sa najlonom je to što se zareže u prste( lovim iz ruke ).

Zasto pobogu lovis iz ruke s obale? Pa danas za nikakve novce se moze naci dovoljno pristojan stap a prednosti su sve na strani stapa vs. lova s obale iz ruke..

Stapom ne lovim ugora jer kad mi se objesi veliki, kad masinica popusti i stap se savije ima dovoljno vremena pobjec u rupu i onda je igra gotova... Lovim ih kao i glavoce ili škarpoče znaci samo spustim u neki kanal do samih stijena i bas zbog toga mi stap vise odmaze nego pomaže. Ne predstavljaju mi problem ugori do 5,6 kila nego oni velikiiii 10+ jer ga nikad nisam uspio izvuc...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se