"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Online narudzbe

Više...
Mateoe30's Avatar 18 Stu 2018 23:29 - 18 Stu 2018 23:30 #1 od Mateoe30
Online narudzbe was created by Mateoe30
Znaci uzea bi masinicu shimano spheros 8000sw nasa san je na angel domane za nekih 1000kn sa dostavom a na platu za 900
Naruciva san dosada s plata 2 puta prvi put sve u redu (3 skosavice) drugi put ili ti ga prosli tjedan (5 skosavica) i carina mi ih je uzela i to se jos nije rijesilo
Sad me zanima jel taj angel domane siguran ili? I jeli se jos kome desilo to sa carinom i ima li joa koja pouzdana stranica
Kod nas je oko 1650kn
Zadnja izmjena: 18 Stu 2018 23:30 od Mateoe30. Razlog: Pogreska

Molimo prijavite se

Više...
Rodosek's Avatar 19 Stu 2018 00:04 #2 od Rodosek
Replied by Rodosek on topic Online narudzbe
Cao,
E ja razmisljam uvijek ovako. Ako izgleda predobro da bi bilo stvarno, onda i nije. Pronasao sam i ja neke role primjer torsu za 150 eur. Bolje ovaj novac potrositi na alkoholu, imat ces vise od toga.

Al to je moje misljenje. Sve dobro sa kupovinom.

Pozz

Molimo prijavite se

Više...
Vinsent_P's Avatar 19 Stu 2018 13:04 #3 od Vinsent_P
Replied by Vinsent_P on topic Online narudzbe
Pozdrav,

www.nordfishing77.at/ naruci ovjde rolu i nemaš nikakvih briga, puno kolega sa foruma kupuje ovjde uključujući i mene. Nikada nitko problema nije imao naruđba ti stigne za 3 dana :D

Rogi

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 19 Stu 2018 13:07 #4 od rogi
Replied by rogi on topic Online narudzbe

Vinsent_P napisao: Pozdrav,
www.nordfishing77.at/ naruci ovjde rolu i nemaš nikakvih briga, puno kolega sa foruma kupuje ovjde uključujući i mene. Nikada nitko problema nije imao naruđba ti stigne za 3 dana :D
Rogi

Ja sam tu nedavno naručio štap, rolu i još nešto sitne opreme.
Došlo bez problema 3. dan od narudžbe GLS-om.
Nisam 100% siguran, ali mislim da generalno ne bi trebao imati problema s carinom ako naručuješ iz neke zemlje članice EU.

Molimo prijavite se

Više...
Mateoe30's Avatar 19 Stu 2018 13:23 #5 od Mateoe30
Replied by Mateoe30 on topic Online narudzbe
Jedino na nordu mi nema velicine role koje ocu, imaju 4000,20000 i 10000 a nigdi 8000

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 19 Stu 2018 16:59 #6 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Online narudzbe

Mateoe30 napisao: Znaci uzea bi masinicu shimano spheros 8000sw nasa san je na angel domane za nekih 1000kn sa dostavom a na platu za 900
Naruciva san dosada s plata 2 puta prvi put sve u redu (3 skosavice) drugi put ili ti ga prosli tjedan (5 skosavica) i carina mi ih je uzela i to se jos nije rijesilo
Sad me zanima jel taj angel domane siguran ili? I jeli se jos kome desilo to sa carinom i ima li joa koja pouzdana stranica
Kod nas je oko 1650kn

Nemaš problema sa Angel Domane.Ja sam dvije role od tamo naručio i obje došle za 4 dana.Inače oni znaju nekad imat akcije na određene proizvode i onda budu tak jeftineJa sam i Biomaster 5000SW i Sustain 3000xg kupio 30% jeftinije nego kod nas.
Hvala: Mateoe30, rogi

Molimo prijavite se