"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Nedoumice

Više...
Sub_zero's Avatar 05 Pro 2018 10:21 #1 od Sub_zero
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Pozz, vjerojatno po stoti put neko pita ova pitanja ali eto, nadam se da cete imat vremena odgovorit i dat savjet! Uglavnom ako moze preporuka za neke masinice, kako da napravim predvez i koji najlon da koristim, olovo kolika gramaža i tako o svemu pomalo ako nekom nije problem da napise. Inace imam stap okumin 3,60m i taman sam uhvatio tehniku bacanja pa da otprilike znate o kolikom se picetniku radi 😁Hvala unaprijed na svim odgovorima👍🏼
Više...
rogi's Avatar 05 Pro 2018 10:38 - 05 Pro 2018 10:41 #2 od rogi
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Sve ovisi što misliš loviti, gdje, kojom tehnikom itd.
Moj savjet je da ne krećeš sa "sve što se da uloviti" već da se koncentriraš za početak na jednu tehniku i vrstu ribe.

Inače pogledaj malo po forumu, već ima dosta otvorenih tema kako uloviti pojedinu vrstu ribe s kraja, uglavnom na varaličarenje.
Zadnja izmjena: 05 Pro 2018 10:41 od rogi.
Hvala: Sub_zero
Više...
Sub_zero's Avatar 05 Pro 2018 11:42 - 05 Pro 2018 11:43 #3 od Sub_zero
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Kontam na ovrate se bazirat, pa ako nije problem o tome malo da me uvedete. Inace lovim na piletinu vecinom pa eto samo neke natuknice da mi date ako nije problem 👍🏼 Hvala unaprijed
Zadnja izmjena: 05 Pro 2018 11:43 od Sub_zero.