"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Daiwa BG MagSealed

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 21 Ožu 2019 19:11 #1 od Ceco
Daiwa BG MagSealed was created by Ceco
Pozdrav ekipa je li tko već nabavio možda ovu igračku

Čak je kod našeg Maguro dućana najbolja cijena u EU. Sad mi je krivo što sam uzeo orginal BG prije tjedan dana tamo kad sam za 100kn više mogao ubosti ovo.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 22 Ožu 2019 07:53 #2 od Dizajn
Replied by Dizajn on topic Daiwa BG MagSealed
Ja sam kad sam uzimao Daiwu BG imao dilemu da li uzeti običnu ili Magsealed, i uzeo sam običnu iz razloga što je mogu servisirati i sam ili dati nekome da je servisira.
Magsealed se moraju slati samo u Daiwa servise jer ih samo oni mogu servisirati.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 22 Ožu 2019 08:39 - 22 Ožu 2019 08:41 #3 od Ceco
Replied by Ceco on topic Daiwa BG MagSealed
Navodno ni to nije problem više kako ovaj kaže u videu.

Zadnja izmjena: 22 Ožu 2019 08:41 od Ceco.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 22 Ožu 2019 18:26 #4 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Daiwa BG MagSealed
Za servis role sa magsealed-om rolu treba poslati u Njemačku. Niko drugi ne servisira niti ima to ulje.
Ja sam se isto odlučivao koju bg-jku uzeti...ali sam se odlučio za stariji model. A i taj mag sealed nije na cijeloj roli nego samo na prednjem dijelu gdje je osovina. Voda i dalje može ući na ručci ili na preklopniku na dnu role...

Riba(r) ribi grize rep
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
dragonfire's Avatar 22 Ožu 2019 19:16 #5 od dragonfire
Replied by dragonfire on topic Daiwa BG MagSealed
Ja sam uzeo 2500 i 4000. Sve mi se čini da ću uzeti i 4500. ;) Za te novce prezadovoljan sam kako role rade u ovih 10 mjeseci koliko ih imam, kad dođe vrijeme za servis vidjeti ćemo. Nakon svakog ribolova lagano ih isperem sa slatkom vodom i osušim papirnatim ručnicima.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 22 Ožu 2019 19:37 #6 od Ceco
Replied by Ceco on topic Daiwa BG MagSealed

Baćo68 napisao: Za servis role sa magsealed-om rolu treba poslati u Njemačku. Niko drugi ne servisira niti ima to ulje.
Ja sam se isto odlučivao koju bg-jku uzeti...ali sam se odlučio za stariji model. A i taj mag sealed nije na cijeloj roli nego samo na prednjem dijelu gdje je osovina. Voda i dalje može ući na ručci ili na preklopniku na dnu role...

Jesi pogledao video? Navodno izlaze proizvođači tog ulja van i ima ih za kupiti na internetu.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 23 Ožu 2019 10:31 #7 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Daiwa BG MagSealed

Ceco napisao:

Baćo68 napisao: Za servis role sa magsealed-om rolu treba poslati u Njemačku. Niko drugi ne servisira niti ima to ulje.

Jesi pogledao video? Navodno izlaze proizvođači tog ulja van i ima ih za kupiti na internetu.

Navodno su to kopije...Daiwa original čuva kao oko u glavi...
To je ono što sam ja čuo...

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se