"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Kineske role za slow i za shore, ISKUSTVA?

Više...
Duje195o's Avatar 04 Svi 2019 00:22 #1 od Duje195o
Pozdrav, zanima me dal netko s foruma ima kakva iskustva sa rolama naručenih preko ali expressa recimo lijepo mi izgleda Lurekiller Saltist ili recimo Jigging Monster Metaloid za slow. Molim vas da podijelite bilo kakva iskustva i mišljenja. Stvarno role izgledaju mrak i još za ovu cijenu.😊

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 04 Svi 2019 00:41 #2 od Ceco
Ja sam uzimao KastKinga do sada... Ali sve je to daleko od kvalitete jedne Daiwa/Penn ili Okuma mašinice ... Npr. Još uvijek imam Sharky lll Gold 5000/Sharky lll Bait runner 6000 i Speed Demon 3000. Za cijenu koju sam ih ja uzeo ok su (od 250 do 300kn) ali imaju dosta manji modeli velična vs Daiwa/Penn/Okuma...
Ako želiš kupiti neku mašinicu da ti nije žao uništi uzmi.. Npr. Ja sam jako zadovoljan kočnicom kod KastKing ali iskreno postali su preprepreskupi i za te novce danas ubodeš jedan BG ili Penn Battle ll..

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: Duje195o

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 04 Svi 2019 10:00 #3 od Duje195o
Ovog Lurekillera Saltista dosta hvale kao pa zato pitam, hvala na odgovoru i savjetu kolega.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 04 Svi 2019 10:19 - 04 Svi 2019 10:48 #4 od Ceco
Vjeruj mi KastKing je od tih "Kineza" daleko kvalitetniji ali ni oni ne blistaju više. Jer sada koštaju hrpu novaca a nisu napravili baš toliki iskorak. Za cijenu preko 100 dolara jednostavno su loši vs konkurencije. Rađe uštediti pa ići na Penn Slammer lll, BG ( koji je već i ispod cijene kineza) Saltist, Conflict itd... Ako je cijena 200 do 300kn super sve preko je bacanje love.

Zadnja izmjena: 04 Svi 2019 10:48 od Ceco.

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 04 Svi 2019 12:35 #5 od Duje195o
Hvala ti na savjetu jos jednom, ma gledao sam ja jednog slammera III 4500, ali mi ga je prodao malo sam zakasnio, a za novog sad trenutno nemam😭

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 04 Svi 2019 12:45 #6 od BlackMarlin
A Daiwa BG4000?
Ja nemam s niom iskustva, ali svi je hvale kao neku "best buy" kategoriju.
Evo na nordfishingu je 50 eurića popust na nju već neko vrijeme. I lako moguće da je to najjeftinije u Europi što ćeš je naći.
Osobno, n3 bih nikad kupio kineza samo zato jer je jeftiniji. Kasnije ćeš svejedno kupiti bolji pribor i onda si potrošio novce i na ono što zbilja hoćeš i na ono što ne želiš.
Možda da se stisneš mjesec-dva i skupiš kune nego da ideš jeftinijom opcijom koja je dugoročno skuplja.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 04 Svi 2019 13:15 #7 od Ceco
Nek ide na BG 4500 ili 5000 jer su tek poslije 4500 posebno doradili da podnosi bolje shore jigging... Trenutno ne treba gledati dalje od BG za budget rolu. Nema bolje kupnje do 100 eura. Tu je još i Okuma Azores

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 04 Svi 2019 13:51 #8 od Duje195o
Azores 5500 bas i gledam😊 imao sam azoresa z90 za VJ i stvarno super rola za tu cijenu.

Hvala: Ceco

Molimo prijavite se