"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Štap i rola za 1000-1100 kuna

Više...
petric123's Avatar 10 Svi 2020 18:19 #1 od petric123
Pozdrav, tražim rolu i štap za orade i jiging. Buđet 1000-1100 kuna. Amater sam, ima previše opcija i svaki mi se štap i rola čine dobri. Hvala na savjetima.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 10 Svi 2020 19:50 #2 od Ceco
Štap za orade i Jigging ne idu baš u istu kombinaciju osim ako nećeš loviti iz čamca.
Zanima te Shore Jigging ili vertical?
Neki shore jigging bi mogao lakše poslužiti za oradu kad ne želiš bacati varalice.
Pošto je orada jako ne zahtjevna riba za loviti jako jeftina kombinacija ti dosta za odmet a možeš imati možda čak još jedan set za shore jigging. Top fishing je imao surf kombo za oradu sa 6000 mašinicom za samo 450kn.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
petric123's Avatar 10 Svi 2020 20:13 #3 od petric123

Ceco napisao: Štap za orade i Jigging ne idu baš u istu kombinaciju osim ako nećeš loviti iz čamca.
Zanima te Shore Jigging ili vertical?
Neki shore jigging bi mogao lakše poslužiti za oradu kad ne želiš bacati varalice.
Pošto je orada jako ne zahtjevna riba za loviti jako jeftina kombinacija ti dosta za odmet a možeš imati možda čak još jedan set za shore jigging. Top fishing je imao surf kombo za oradu sa 6000 mašinicom za samo 450kn.

Tako je, shore jiging sam planirao kad ne lovim orade.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 10 Svi 2020 20:31 #4 od Ceco
Evo onda bih ti preporučio Savage Gear 1dfr Shore Shore Distance 10' i BG4000 možda možeš ugurati unutar 1200kn kombo.
A jeftinija opcija ti je naći još jeftiniju rolu možda Okuma/D. A. M Sakura u veličini 4000-5000

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 13 Svi 2020 07:20 #5 od Ceco
Može se naći spin fisher VI za 500+ kn.
To je jako dobra radilica za početak

Molimo prijavite se

• Lima
  • Lima's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Lima's Avatar 17 Svi 2020 09:51 #6 od Lima
Mene je učilo vrijeme da ne kupujem jeftinu opremu jer onda plačam 2 puta.Skupi još 100e i kupi kvalitetnije jer kod štapa je bitna kvaliteta vodilica a i rola ispod 100e nije za ozbiljniji ribolov pogotovo za shore jigging.Nakon par ribolova bi moglo bit pitanja:zašto mi se uvrče najlon,zašto puca upredenica,ne mogu daleko zabacit,boli me kičma itd.Sve to mora bit dobro izbalansirano i nemoj se žurit kod kupovine.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 17 Svi 2020 10:24 #7 od Ceco
Jedan Spin Fisher i Slammer lll su jako solidne igračke za shore jigging igranje.
Zeusfaber sa foruma lovi sa malim BG3500 bez ikakvih problema jako solidne ribe.
Isto tako Barba87 sa Spin Fisher i BG 5000. 1200kn je dobar ulazak u shore jigging i mid hevy spin. Lako poslije proda i zamjeni ako se vidi u tome.

Molimo prijavite se