"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Penn slammer 360 ili Okuma ceymar 5500

• Dida
  • Dida's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Dida's Avatar 25 Srp 2020 14:52 #1 od Dida
Molio bi Vaše mišljenje..jer moja glava je poveća ali mala za ovakve slatke probleme..
..za lakši odmet/senk/dubinku bi koristio postojeće SPRO DG karp feedr 50-180 300 (dok se ne pojavi potreba ili mogućnost za neke surf štapove) a u dilemi sam oko role..
..sad imam jednu penn 360 pa bih za komplet kupio još jednu(580 kn)
ili 2 x Okuma cejmar CXT 55 (760 kn obje)
..od teže artiljerije imam Byron trifibre 40-90 sa Okuma longbow 65

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 26 Srp 2020 10:57 #2 od bzing
Ja volim Penn i zadnjih godina ga uredno uzimam na ageldomane jer je u njemačkoj Penn daleko najjeftiniji u EU.
Tako da, Slammer 360 sa dostavom dođe oko 460 kuna i stigne za 3 dana.Imaš link ovdje:
www.angel-domaene.de/penn-slammer-360-22...-10-1-365g--226.html
Hvala: Dida

Molimo prijavite se

• Dida
  • Dida's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Dida's Avatar 27 Srp 2020 09:13 #3 od Dida
..hvala na odgovoru...najviše izgleda ima ta opcija..
..e sad..d kad sam otvorio tu stranicustalno mi se pojavljuju reklame, među ostalih i ..

www.angel-domaene.de/world-champion-bran...-31586.html?refID=CR

..da oprostite za Team Deep Sea prvi put čujem..tko su,odakle,kakva je kvaliteta tih štapova..zna li tko..

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 27 Srp 2020 10:11 #4 od bzing
Dva kompleta za teški odmet.Štapovi, role, upredenica za 120€?
Vjerovatno nije neki kvalitet ali djeluje robusno (iako poprilično piza-štap 660 g, rola 562g.)
Probaj naći nekoga tko bi uzeo jedan komplet pa podijelite troškove jer manji je rizik dati 60€ pa se razočarati nego dati 120.
Ja sam znao naletjeti na svakakve dobre stvari za sitne novce ali s ovom tehnikom na teški odmet sam se davno razišao.
Hvala: Dida

Molimo prijavite se