"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Okuma Magda Air MAA-30 BIJELA

Više...
orada277's Avatar 18 Sij 2016 19:08 - 18 Sij 2016 20:43 #1 od orada277
Kupio sam rolu navedenu u naslovu koristio bi je za panulu od srednje do teske panule sa stapom Okuma Erulis Catfish 290cm 500g

Je li to valja?

CATCH I RELEASE..CiR
Zadnja izmjena: 18 Sij 2016 20:43 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 18 Sij 2016 20:52 #2 od Jadran

orada277 napisao: Kupio sam rolu navedenu u naslovu koristio bi je za panulu od srednje do teske panule sa stapom Okuma Erulis Catfish 290cm 500g

Je li to valja?

Hmm. Nemam pojma o kakvom je štapu riječ ali ovaj "Catfish" u naslovu jasno upućuje da se radi o riječnoj beštiji - somu, a gramaža od 500g upućuje da se radi o toljazi. Prijatelju, odmah ću ti reći da to nije dobro. Rola je ok, ali ja bi zamijenio štap s nečim pitomim, mekšim i zabavnijim. Na ovom štapu će palamida od 3kg izgledati kao skuša od 10 dkg. Radije nabavi neki štap prikladan ovom simpatičnom multiplikatoru ;)

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 18 Sij 2016 22:31 #3 od fisherman
O tome ti najbolje zna labrax on je mestar od panule
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

• Conger
  • Conger's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Ston u srcu
Više...
Conger's Avatar 19 Sij 2016 13:34 #4 od Conger
Složio bi se s Jadranom. Težak i jak štap. Ako ga već imaš, pokušaj pa nam javi dojmove.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 19 Sij 2016 16:30 - 19 Sij 2016 16:31 #5 od Fanatik
Hm...neznam,za tesku pendulu se opterecuje i sa po kila i do kilo olova, ulovi mogu bit i zubaci od 6-7 kila, gofovi 10+ kg,velike kirnje po 15-20 kg, jakih bestija se tu more dignut a i jako je otezanje.Tako da za srednju i tesku mislim mozda i nije prejak,svakako bi tu neko s vise iskustva dao bolji odgovor. ;)

Ja sam za laku pendulu za palamide koristio SeaRider 200g i fantastican je za tu svrhu,al nemam iskustva u teskoj penduli.Dosta sam cito i sluso od kolega o tome i znam da neki koriste Big Game opremu za tesku pendulu.

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 19 Sij 2016 16:31 od Fanatik.

Molimo prijavite se