"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Rola za vertical jigging

• Jura
  • Jura's Avatar Autor teme
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Jura's Avatar 02 Velj 2016 22:03 - 24 Velj 2019 21:36 #1 od Jura
Tražim rolu za malo teži vertical jigging. Cijena do 1500 kn. Za jiggove do 300 grama. Gledao sam nešto poput okume azores, cedros, penn battle itd.

Ciljane ribe: zubaci, gofovi, lice, lucevi, palamide.

Što vi koristite?
Zadnja izmjena: 24 Velj 2019 21:36 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 03 Velj 2016 18:31 #2 od zeusfaber
Bok Jura.

Ja trenutno koristim Penn Conflict 6000 CFT i Okumu RAW II 55. Solidna oprema, ništa specijalno. Sve ovisi koliko novaca si spreman potrošiti :)
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 03 Velj 2016 20:44 #3 od pepsi
Pozdrav Jura, bilo bi u redu da se prije svega malo predstaviš, odakle dolaziš, koju tehniku preferiraš itd.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 03 Velj 2016 21:20 - 03 Velj 2016 21:42 #4 od Fanatik
Pozdrav Jura! Ima tema - Predstavite se na pocetnoj stranici foruma odma gore medju prvim temema, pa eto obicaj foruma je da se svak predstavi ukratko, a ekipa pozeli dobrodoslicu ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 03 Velj 2016 21:42 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• Jura
  • Jura's Avatar Autor teme
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Jura's Avatar 03 Velj 2016 21:31 #5 od Jura
Replied by Jura on topic Re:Re:Rola za vertical jigging
Evo obavljeno, trebao sam prije ispričavam se zbog toga :(

Molimo prijavite se

Više...
jojoba's Avatar 08 Pro 2016 08:09 #6 od jojoba
Evo kad sam se opremio za eging i oradu sa kraja sta sa novom opremom sta sa davno kupljenom i nikad koristenom doslo je vrime
i za opremit se za vertical jigging.
Jedna od tih davno kupljenih i nikad koristenih rola je Daiwa Opus Bull 5000
Zanima me jeli ovo odgovarajuca rola za Inchiku i tezi jigging?
Koji bi stap bilo dobro upariti sa ovom rolom?

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 08 Pro 2016 09:57 #7 od zoki1
Uff,u ovo se razumijem nikak,ali ono truba,truba sam :lol: :lol: :lol: ,valjda bude neko pomogo :)

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 21 Velj 2019 18:00 #8 od Paragon
ajde da ne otvaram novu temu vidim da se spominjao azores (blue)
ako tko ima azores ili azores blue u velicini 6500 ili 9000 molio bih ako nije problem
da mi provjeri moze li se rucica role saltati s lijeve na desnu stranu posto sam ljevak
stap drzim lijevom a motam desnom rukom gledo bih si uzeti azoresa ili azoresa blue
zahvaljujem!

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 22 Velj 2019 09:16 #9 od Dizajn
Ukratko : može. Odvije se poklopac sa lijeve strane, zavida - zašarafi ručica a poklopac prebaci na drugu ( desnu ) stranu.
Na ručici su 2 različita navoja, jer kad je lijevo zavidaje se u suprotnom smjeru od kazaljki na satu, kad je desno ručica se zavidaje u smjeru kazaljjki na satu.
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 22 Velj 2019 09:33 #10 od Duje195o

Paragon napisao: ajde da ne otvaram novu temu vidim da se spominjao azores (blue)
ako tko ima azores ili azores blue u velicini 6500 ili 9000 molio bih ako nije problem
da mi provjeri moze li se rucica role saltati s lijeve na desnu stranu posto sam ljevak
stap drzim lijevom a motam desnom rukom gledo bih si uzeti azoresa ili azoresa blue
zahvaljujem!

Može se minjati da, ja ti iman komplet sa stapom i namotanom upredenicom koji prodajem i komplet jigove dajem, ako te zanima. Pozz

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 22 Velj 2019 15:32 #11 od Paragon
Dizajn i Duje195o hvala na odgovorima htio sam biti 100% siguran
Duje koje je velicine rola i koja je upredenica na njoj?samo bih rolu gledao kupiti posto stap vec imam

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 23 Velj 2019 18:07 #12 od Duje195o
Rola je 9000, upredenica je yo-zuri multicolor 80lb..prodao bih sve u kompletu s jigovima

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 24 Velj 2019 18:28 #13 od Paragon
duje sada sam vidio oglas nazalost samo bih rolu trebao jer ako uzmem u vas onda mi fali opet jos jedna rola za moj stap sto mi nikako ne odgovara
svakako hvala na ponudi i sretno u prodaji
Hvala: Duje195o

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 02 Ožu 2019 10:00 #14 od Paragon
ajmo opet ovdje hahaha
rijesio sam uzeti azoresa ili azoresa blue? ako netko zna razliku izmedu njih dvije neka napise slobodno (osim u cijeni 40ak kuna) hahaha
dakle plan su jigovi do 150gr max kabure i inchikui do 200 gr te zoka ball do cca 250gr i dubine koje igraju do cca 150 mt
e ja sam sad gledao azores blue 6500 i ona mi se po procitanom cini okej za ove rabote.
moje pitanje je dali ja mogu povuci tesku panulu za zubaca sa azoresom blue 6500 ili mi ipak treba 9000? s obzirom da je razlika izmedju dvije spomenute samo cca 20 grama mislim da mi nebi predstavljao problem sto se toga tice.
izmedju ostaloga sa prijateljem sam uspjesno odradio izlet na ova metalna cuda pa bih htio advekatnu rolu za to(rolu koju sam koristio nebih spominjao uopce odradila je posao ali nikako nije za ovo)

Molimo prijavite se