"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Best buy role do 2000kn

Više...
dxdandy's Avatar 26 Tra 2017 20:48 #21 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Best buy role do 2000kn

Everyday normal guy napisao: Za 2000kn uzmes obe i jos ti mozda ostane za piće pa nam iz prve ruke kažeš koja je bolja ;)

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

E vis dobro si se ovoga sjetio.... :lol: :lol: :lol:

Molimo prijavite se

Više...
Vinsent_P's Avatar 27 Tra 2017 13:11 #22 od Vinsent_P
Replied by Vinsent_P on topic Best buy role do 2000kn
Ako znaš talijanski pogledaj si njegove recenzije: B) B) B)

www.youtube.com/channel/UCfz2MDCLXK0aLroHCjtel9Q

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 27 Tra 2017 13:29 #23 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Best buy role do 2000kn
Bas steta sto nije recimo na engleskom...ovako nista ne kuzim...

Molimo prijavite se

Više...
Vinsent_P's Avatar 27 Tra 2017 13:43 #24 od Vinsent_P
Šteta je, jer su mu recenzije super...čak nisam ni uspio naći neku poštenu recenziju za Daiwu BG na engleskom :) :(

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 27 Tra 2017 15:21 #25 od Everyday normal guy
A najpoznatija od svih recenzija za Daiwu BG je od najpoznatijeg recenziste i to na engleskom jeziku.
Ponavljam....ovo je tema o rolama do 2000 kn. Meni je svejedno zapravo al forum nema glavu niti rep ovako.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Hvala: zoki1

Molimo prijavite se

Više...
orada277's Avatar 29 Tra 2017 14:57 #26 od orada277
Replied by orada277 on topic Best buy role do 2000kn

Jura napisao: Evo još u drugom mjesecu sam napravio temu rola za jigging pa nije baš ispalo kako sam htjeo, ali nema veze. Baš mi je drago što sam našao ovaj forum naučio sam stvarno puno toga i dečki na forumu su zakon.
Nakon temeljitog istraživanja odlučio sam se za shimano spheros SW 10000 uglavnom zbog članaka Alana Hawka i Ahaba, da on nije objavio svoju priču vjerojatno je nebi ni kupio(KUPLJENA JE U NORDFISHINGU 77 kažem u jer taman kad sam odlučio da ću je tamo kupit došla je vijest da mi roditelji idu u Beč 20 km pored je dućan), rola je koštala 140 eura što je 1050 kn. Koliko sam gledao najjeftinija kod nas je u škorpionu gdje košta 1450 kn dok u Maguru košta 1900 kn. Evo par slikica :

rola je zakon, odlična kočnica, cijela je od metala i radi nevjerojatno glatko, pošto imam saragosu SW 6000 mogu reći da su istom rangu, a razlika u cijeni je velika. Ovu drugu rolu koja se vidi na zadnjoj slici (daiwa legalis 3000 HA ) sam također kupio u Beču cijena je 400 kn a, planiram je koristiti za sipe i panulu iglica, šaruna itd. Špaga (power pro 275 M 0.36 mm) je također od tamo i košta 280 kn dok je varivas špaga istih karakteristika u maguru 450 kn. štap na kojem je spheros je iz magura i za cijenu od 650 kn stvarno je best buy, 1.65 i 30 LB.Sve u svemu nordfishing 77 ima stvarno odlične cijene i mislim da se isplati i autom otići u Austriju ako se kupuje puno pribora jer cijene su 30 posto jeftinije nego kod nas, a izbor je ogroman. Cijena dostave za Hrvatsku JE 12 eura. Još ću napomenuti isto što i ahab, na spherosu se preklponik nemože preklopiti okretajem ručice i nepostoji anti revers.Zeus faber još uvijek čekam onaj video Stijena, Damir i velika beštija :) :) .

Koji ti je štap na kojem je DAIWA LEGALIS

CATCH I RELEASE..CiR

Molimo prijavite se

Više...
Jura's Avatar 27 Svi 2017 17:07 #27 od Jura
Replied by Jura on topic Best buy role do 2000kn

orada277 napisao:

Jura napisao: Evo još u drugom mjesecu sam napravio temu rola za jigging pa nije baš ispalo kako sam htjeo, ali nema veze. Baš mi je drago što sam našao ovaj forum naučio sam stvarno puno toga i dečki na forumu su zakon.
Nakon temeljitog istraživanja odlučio sam se za shimano spheros SW 10000 uglavnom zbog članaka Alana Hawka i Ahaba, da on nije objavio svoju priču vjerojatno je nebi ni kupio(KUPLJENA JE U NORDFISHINGU 77 kažem u jer taman kad sam odlučio da ću je tamo kupit došla je vijest da mi roditelji idu u Beč 20 km pored je dućan), rola je koštala 140 eura što je 1050 kn. Koliko sam gledao najjeftinija kod nas je u škorpionu gdje košta 1450 kn dok u Maguru košta 1900 kn. Evo par slikica :

rola je zakon, odlična kočnica, cijela je od metala i radi nevjerojatno glatko, pošto imam saragosu SW 6000 mogu reći da su istom rangu, a razlika u cijeni je velika. Ovu drugu rolu koja se vidi na zadnjoj slici (daiwa legalis 3000 HA ) sam također kupio u Beču cijena je 400 kn a, planiram je koristiti za sipe i panulu iglica, šaruna itd. Špaga (power pro 275 M 0.36 mm) je također od tamo i košta 280 kn dok je varivas špaga istih karakteristika u maguru 450 kn. štap na kojem je spheros je iz magura i za cijenu od 650 kn stvarno je best buy, 1.65 i 30 LB.Sve u svemu nordfishing 77 ima stvarno odlične cijene i mislim da se isplati i autom otići u Austriju ako se kupuje puno pribora jer cijene su 30 posto jeftinije nego kod nas, a izbor je ogroman. Cijena dostave za Hrvatsku JE 12 eura. Još ću napomenuti isto što i ahab, na spherosu se preklponik nemože preklopiti okretajem ručice i nepostoji anti revers.Zeus faber još uvijek čekam onaj video Stijena, Damir i velika beštija :) :) .

Koji ti je štap na kojem je DAIWA LEGALIS

To je nedavno preminuli Mitchell squid štap točno ime sam zaboravio ali znam da je to jedan od best buy štapova koje sam ikad kupio. Košta nekih 200 kn u škorpionu dužine je 180 cm i gramaža je 10-100 g. Ulovio je nebrojeno šaruna iglica i ušata i točno se primjeti i najmanji trzaj izvadio je i par lampuga, a puko je pri borbi sa iglicom od 0,6 kg.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 08 Lip 2018 19:21 - 08 Lip 2018 19:23 #28 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Best buy role do 2000kn
Stigla napokon,dugo očekivana Shimano Sustain C3000HG
Privitak datoteke:

Privitak datoteke:
Zadnja izmjena: 08 Lip 2018 19:23 od zoki1.
Hvala: orada277

Molimo prijavite se

Više...
fishfish's Avatar 28 Kol 2018 14:25 #29 od fishfish
Replied by fishfish on topic Best buy role do 2000kn
Dečaci,

dal' netko ima daiwu saltist sw? zanima me rolica u velicini 3500. Kako ono **anje od penn-a ne pase na halter stapa koji imam, moram nabaviti novu rolicu. www.nordfishing77.at/daiwa-saltist-3500-...187?number=10430-350 radi se ovoj roli, trazio sam po HR al nema je nigdje. A kako vidim ekipa ima dosta pozitivnog iskustva sa ove stranice, pa bi se i ja okusao sa srecom. Mada mi se i ovaj sustain od zokija poprilicno svidja, samo ne znam dal vrijedi 30€ vise(5k verzija).

Mirno more

Molimo prijavite se

Više...
Vinsent_P's Avatar 28 Kol 2018 14:49 - 28 Kol 2018 14:50 #30 od Vinsent_P
Uzmi si samo u obzir da Saltista, ili bilo koju drugu rolu koja ima MAGSEAL nije moguće servisirati u HR nego moraš slati van u Daiwa-u jer ne prodaju to magnetsko ulje. Alan Hawk je napisao jako dobar članak na tu temu, pa si pročitaj kada stigneš i pogledaj si na YouTube kanalu TackleAdvisor usporedbu Saltista, Saragose i Slammera. Nisam imao prilike koristiti rolu tako da ti nikakav praktičan savijet ne mogu dati :/
Bistro
Zadnja izmjena: 28 Kol 2018 14:50 od Vinsent_P.

Molimo prijavite se