"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Penn spinfisher 950 ssm

Više...
kukrikaiz31's Avatar 22 Svi 2016 14:43 - 22 Svi 2016 17:35 #1 od kukrikaiz31
Evo ako tko zna sta o ovoj roli nesto sam googlo ali bezuspjesno, pa eto ako ko zna za sto sve moze posluzit bio bih zahvalan! :cheer:

Zadnja izmjena: 22 Svi 2016 17:35 od kukrikaiz31.

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 22 Svi 2016 17:55 #2 od dalmatino
Replied by dalmatino on topic Penn spinfisher 950 ssm
Penn Spinfisher je klasika! Vrhunska rola za velike ribe :) Pravi amerikanac. Ono što ti mogu potvrditi je da se radi roli koja se najviše koristi u težem spinningu, poppingu, jiggingu i sl. i da su se na nju lovile velike ribe! Ne znam kakve su ti mogućnosti i planovi te kakav štap planiraš koristiti s njom ali svakako se radi o fenomenalnoj roli. Pretpostavljam da si je dobio na regal?
Hvala: kukrikaiz31

Molimo prijavite se

Više...
kukrikaiz31's Avatar 22 Svi 2016 18:17 #3 od kukrikaiz31
Replied by kukrikaiz31 on topic Penn spinfisher 950 ssm
Dalmatino hvala ti! Sad si nafrko s pitanjima! :silly: Daj neki stap preporuci za ovo i jigove i to sto vec ide... Posto cu ic na sv. Andriju moram bit spreman! Imam neki jig stap pa neznam mozda i s njime probat?! A da dobio sam nesto ko regal vise neka trampa vidi cemo para dobra! :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 22 Svi 2016 18:18 #4 od fisherman
Replied by fisherman on topic Penn spinfisher 950 ssm
Odlična rola za inchiku upari je sa fast inchiku 60-150 grama.bit će ulova,naravno ako imaš brod
Hvala: kukrikaiz31

Molimo prijavite se

Više...
kukrikaiz31's Avatar 24 Svi 2016 20:38 #5 od kukrikaiz31
Replied by kukrikaiz31 on topic Penn spinfisher 950 ssm

Jel se moze uparit s ovim stapom nije nesto al ono za pocetak :huh:

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 24 Svi 2016 23:15 #6 od fisherman
Replied by fisherman on topic Penn spinfisher 950 ssm
Od kolko do kolko grama je taj

Molimo prijavite se