"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Light shore jigging štap

Više...
Zeljko1985's Avatar 14 Srp 2019 10:46 #1 od Zeljko1985
Dobar dan.Imam pitanje u vezi micro/light shore jigging štapa.Naime do sada sam koristio od Major Crafta Firstcast T682 Aji štap za micro jigove do 10 gr i svidio mi se taj način ribolova.Nažalost sin mi je stao na vrh štapa i puknuo je naravno.No da ne razvlačim priču imam priliku kupiti štap Major Craft Triple Cross Shore slow & Shore rubber TCX-962M/SRJ,20-40 gr težine bacanja.Mahao sam malo po Maguru sa njime i djeluje mi jako dobro.Ima dosta osjetljiv vrh.Ono što mene zanima je dali mogu sa njime koristiti i obične jigove ili samo slow jigove?Raspon težine jigova bi bio od 15 do recimo 25 gr.Upario bi ga sa rolom Daiwa BG 3000. Hvala

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 15 Srp 2019 08:52 #2 od Igor
Replied by Igor on topic Light shore jigging štap
Možeš bacati jigove kakve god hoćeš. Potpuno je svejedno.
Hvala: Zeljko1985

Molimo prijavite se

Više...
Zeljko1985's Avatar 15 Srp 2019 08:59 #3 od Zeljko1985
Hvala na odgovoru.Mislio sam da možda zbog akcije štapa se varalice neče dobro prezentirati.

Molimo prijavite se