"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Preporuka : Jackson Ocean Gate?

• Vukman
  • Vukman's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Vukman's Avatar 24 Velj 2021 14:11 #1 od Vukman
Pozdrav ekipa,

kupujem štap za SJ pa sam bacio oko na slijedeća dva modela....

1. JACKSON OCEAN GATE 908M-K LIGHT SHORE JIGGING 20-60g
2. JACKSON OCEAN GATE 1000MH-K SHORE JIGGING 20-80g

Lovno područje je Kvarnerski zaljev, Istra (povremeno Dalmacija - Otok Čiovo).
Težina jigova koje najčešće bacam je 20-60g.
Budžet 1000kn.

Dvoumim se između ova dva modela pa ako tko ima iskustva s navedenim molio bih pomoć?

Ako netko ima preporuku za neki drugi model - isto dobro :like:

Molimo prijavite se

Više...
Pega's Avatar 24 Velj 2021 20:45 #2 od Pega
Pozdrav...imam ovaj od 3m i preporučio bi ti tu dužinu jer je lijepše bacat i brzo se navikneš na tu dužinu. Imam ga godinu dana i 30-tak ribolova sa njim...najviše sam lovio palamide...kad je trebalo zubace, pao sam iz kajaka i izgubio sve jigove za shore, pa me malo pustilo...ali opet ću. Uglavnom...štap najĺjepše radi sa 50 i 60g jigovima...dubine do 40, max. 50m...a 40g je meni neka donja granica za jig sa tim štapom. Može i 30g...ali nije to to. Dok recimo, možeš bacat bez problema voblere tipa duo tms 140...koji su oko 20g...ako zatreba. Nećeš pogriješiti sa tim štapom...ako te još šta zanima, pitaj...i da...upari ga sa nekom rolom od cca. 450g...ja sam stavio twin sw 5000 i leži mu super.
Hvala: B_, Vukman

Molimo prijavite se

• Vukman
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Vukman's Avatar 24 Velj 2021 22:33 #3 od Vukman
90% vremena preferiram lov jigovima od 20-40g...po tvojem iskustvu trebao bi onda izabrati verziju 20-60g!?
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Pega's Avatar 25 Velj 2021 15:07 #4 od Pega
Gore si napisao od 20-60g jigovi...ali ako bacaš jigove od 20-40g...inda definitivno štap od 20-60g tež8ne bacanja. Svaki štap najljepše radi sa tom nekom sredinom +-...donja i gornja granica nije neka sreća. Možeš probati moj jer samo iz Ri obojica...pozdrav!
Hvala: Vukman

Molimo prijavite se

• Vukman
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Vukman's Avatar 25 Velj 2021 19:04 #5 od Vukman

Pega napisao: Gore si napisao od 20-60g jigovi...ali ako bacaš jigove od 20-40g...inda definitivno štap od 20-60g tež8ne bacanja. Svaki štap najljepše radi sa tom nekom sredinom +-...donja i gornja granica nije neka sreća. Možeš probati moj jer samo iz Ri obojica...pozdrav!

To bi bilo odlicno...molim te se javi na 098474065

Molimo prijavite se

• Vukman
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Vukman's Avatar 12 Ožu 2021 10:25 #6 od Vukman
Pozdrav,

evo samo da prijavim...izbor je pao na model JACKSON OCEAN GATE 1000MH-K SHORE JIGGING 20-80g.

Nadam se dobrim ulovima! :)

Hvala svima na pomoći!
Hvala: B_, Pega, Dizajn

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 12 Ožu 2021 19:27 #7 od hl_demi

Vukman napisao: Pozdrav,

evo samo da prijavim...izbor je pao na model JACKSON OCEAN GATE 1000MH-K SHORE JIGGING 20-80g.

Nadam se dobrim ulovima! :)

Hvala svima na pomoći!

Ja sam uzo 25-100g. Odlican stap. Velika preporuka
Hvala: Vukman

Molimo prijavite se

Hamag